Promocje bankowe, czyli pomysłowy sposób na dodatkowe kilkaset złotych miesięcznie

Każdy z nas szuka możliwości, by w prosty, szybki i niezbyt obciążający sposób podreperować swój domowy budżet. Sceptycy z góry zakładają, że nie ma takiej możliwości, a zdobycie każdej złotówki to ciężka praca. Optymiści wierzą, że pieniądze leżą na ulicy, trzeba tylko schylić się po nie w odpowiednim miejscu. Nazywam się Jacek Gacoń i uważam, że prawda (jak zawsze) leży pośrodku. Od 2014 roku prowadzę bloga JakDorobic.pl, gdzie publikuję dokładne analizy promocji bankowych. Przekładam skomplikowane regulaminy na prosty i zrozumiały język oraz pokazuję czytelnikom najprostszą drogę do dodatkowych pieniędzy. W dzisiejszym artykule powiem Wam, dlaczego banki rozdają w promocjach pieniądze i co zrobić, żeby je zdobyć.
(więcej…)

bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to jedna z najbardziej pożądanych, ale też najrzadziej spotykanych promocji, oferowanych graczom przez legalnych bukmacherów online. Niesie on dla graczy sporo korzyści, pozwala bowiem na typowanie wyników bez ryzykowania swoimi pieniędzmi. Czym dokładnie jest bonus bez depozytu, jak można go odebrać, jakie bonusy bez depozytu oferują obecnie operatorzy zakładów wzajemnych – odpowiadamy na te i inne pytania.

(więcej…)

drukarka w firmie

Jaka drukarka najlepsza do Twojego biura?

Prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej wymaga sporządzania wielu dokumentów. W przestrzeni biurowej nie może więc zabraknąć drukarki, gdyż jest to jedno z podstawowych urządzeń, używanych codziennie we współczesnym biznesie. Jaki sprzęt będzie jednak najlepszy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Jaką drukarkę wybrać do swojego biura? W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć nieco temat i ułatwić decyzję. Należy jednak pamiętać, że najlepsza drukarka to taka, która spełni swoje zadania w zakresie, jaki oczekujemy.

(więcej…)