Tarcza antykryzysowa to fikcja? List przedsiębiorcy z Bieszczad

Coraz głośniej o buncie przedsiębiorców. Restauratorzy w wielu miejscach w kraju informują o chęci otwarcia swoich działalności wbrew rozporządzeniom rządu. Wiele osób nie rozumie sytuacji tej branży uznając, iż przedsiębiorstwa mają odpowiednią opiekę państwa by przetrwać. Jak wygląda sytuacja? Prezentujemy państwu list wysłany nam przez właściciela restauracji w Ustrzykach Dolnych.

(więcej…)

pomoc psychologiczna dla pracowników

Pomoc psychologiczna dla pracowników firm

Jeszcze do niedawna pomoc psychologiczna w firmie wydawała się być absurdem. Dzisiaj coraz częściej z takiej możliwości korzystają zarówno pracownicy firm w sposób indywidualny, jak również menedżerowie czy dyrektorzy dużych organizacji oraz korporacji umożliwiają swoim pracownikom dostęp do takiej pomocy. Wydaje się to być istotnym elementem współczesnego biznesu, gdyż na jego sukces składają się przede wszystkim ludzie a żeby mogli oni w pełni wykorzystywać swój potencjał, konieczne jest zachowanie wewnętrznej stabilności i równowagi. Nie jest to wcale łatwe zwłaszcza dziś, w dobie koronawirusa, kiedy to pracownik jest znacznie bardziej obciążony psychicznie, żyjąc w strachu i ciągłej niepewności o jutro.

(więcej…)

Promocje bankowe, czyli pomysłowy sposób na dodatkowe kilkaset złotych miesięcznie

Każdy z nas szuka możliwości, by w prosty, szybki i niezbyt obciążający sposób podreperować swój domowy budżet. Sceptycy z góry zakładają, że nie ma takiej możliwości, a zdobycie każdej złotówki to ciężka praca. Optymiści wierzą, że pieniądze leżą na ulicy, trzeba tylko schylić się po nie w odpowiednim miejscu. Nazywam się Jacek Gacoń i uważam, że prawda (jak zawsze) leży pośrodku. Od 2014 roku prowadzę bloga JakDorobic.pl, gdzie publikuję dokładne analizy promocji bankowych. Przekładam skomplikowane regulaminy na prosty i zrozumiały język oraz pokazuję czytelnikom najprostszą drogę do dodatkowych pieniędzy. W dzisiejszym artykule powiem Wam, dlaczego banki rozdają w promocjach pieniądze i co zrobić, żeby je zdobyć.
(więcej…)

bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to jedna z najbardziej pożądanych, ale też najrzadziej spotykanych promocji, oferowanych graczom przez legalnych bukmacherów online. Niesie on dla graczy sporo korzyści, pozwala bowiem na typowanie wyników bez ryzykowania swoimi pieniędzmi. Czym dokładnie jest bonus bez depozytu, jak można go odebrać, jakie bonusy bez depozytu oferują obecnie operatorzy zakładów wzajemnych – odpowiadamy na te i inne pytania.

(więcej…)