drukarka w firmie

Jaka drukarka najlepsza do Twojego biura?

Prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej wymaga sporządzania wielu dokumentów. W przestrzeni biurowej nie może więc zabraknąć drukarki, gdyż jest to jedno z podstawowych urządzeń, używanych codziennie we współczesnym biznesie. Jaki sprzęt będzie jednak najlepszy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Jaką drukarkę wybrać do swojego biura? W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć nieco temat i ułatwić decyzję. Należy jednak pamiętać, że najlepsza drukarka to taka, która spełni swoje zadania w zakresie, jaki oczekujemy.

(więcej…)

tarcza antykryzysowa

Tarcza antykryzysowa, czyli państwo na pomoc obywatelom

Panująca naszym kraju i na całym świecie pandemia koronawirusa praktycznie z dnia na dzień sparaliżowała cały system gospodarczy. Wprowadzane przez poszczególne państwa restrykcje i zaostrzenia powodują ogromny przestój rynkowy. Wpływa to negatywnie zwłaszcza na mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które do tej pory funkcjonowały z miesiąca na miesiąc, bez większych oszczędności i każda taka stagnacja grozi zwalnianiem pracowników a co gorsza, zamknięciem firmy. Osobom w tak trudnej sytuacji pomóc mają środki pieniężne, wypłacane na podstawie przygotowanej ustawy antykryzysowej. Czego dotyczy, kto będzie mógł z niej skorzystać i w jakim stopniu? Oto skrót najważniejszych informacji.

(więcej…)

Czy warto regenerować toner do drukarki?

Mamy już swoją wymarzoną drukarkę, udało nam się ją kupić w promocyjnej cenie. Większość drukarek posiada swój toner startowy w momencie zakupu więc zaczynamy drukować. Drukujemy, drukujemy, drukujemy i… kończy nam się toner. Wielu dopiero wtedy stawia sobie pytanie- co teraz? Kupować nowy czy też warto regenerować toner do drukarki? Co przemawia za wyborem tej drugiej opcji?

(więcej…)