Strona główna BIZNES Firma z Podkarpacia z rewolucją w sportowych programach lojalnościowych.

Firma z Podkarpacia z rewolucją w sportowych programach lojalnościowych.

0
OPENSPORT24 - obiekty sportowe
Reklama

Wystartowali tuż przed pandemią, która na ponad rok zamroziła całą branżę. Teraz z impetem wchodzą na rynek. System Opensport24.pl, uruchomiony przez firmę z Podkarpacia, to całkiem nowe podejście do sportowych programów lojalnościowych.

Opensport24.pl to bezkartowy system umożliwiający pracownikom korzystanie z różnych zajęć sportowych współfinansowanych przez pracodawcę. Użytkownik może korzystać z wielu obiektów – basenów, siłowni, klubów fitness, parków trampolin, wrotkarni, szkół tańca czy kortów tenisowych – bez potrzeby posiadania karty członkowskiej.

Reklama

Już 40 operatorów w samym Rzeszowie

W całym kraju, w systemie zarejestrowanych jest już ponad 200 operatorów, czyli firm prowadzących obiekty sportowe czy rekreacyjne. Aż 80 z nich znajduje się na Podkarpaciu. W samym Rzeszowie, użytkownicy programu mogą skorzystać z usług m.in. wszystkich klubów Fitness For Life w Galerii Rzeszów, Galerii Capital Park, Lwowskiej, Hetmańskiej oraz w Starej Szwalni, siłowni Sparta, wrotkarni Wrotki Wywrotki, klubów squasha Kolorowy Świat, Folwark Center, studia Hellow Yogi, parku trampolin Jum World, szkoły tańca Bailar, Term Głogowskich, Rodzinnych Kortów Tenisowych. Do tego dochodzą  baseny i kilkadziesiąt innych klubów oferujących zajęcia sportowe.

Aplikacja zamiast karty członkowskiej

– Żeby korzystać z naszego rozwiązania wystarczy aplikacja w komórce. Wchodząc do klubu czy na basen, użytkownik skanuje kod QR, i to wszystko – wyjaśnia Tomasz Stec, prezes zarządu Opensport24.pl.

Aplikacja mobilna zamiast karty to tylko jedno z nowych rozwiązań wprowadzonych do systemu Opensport24.pl, a których dotychczas brakowało na rynku.

OPENSPORT24.PL - aplikacja mobilna

Przede wszystkim wykupione wejścia nie przepadają, tłumaczy Tomasz Stec. Jeśli nie zostały wykorzystane w danym miesiącu, przechodzą na kolejny. Również wtedy, jeśli w następnych miesiącach taka sytuacja się powtórzy. Dodatkowo, jeśli w którymś momencie określony pakiet kredytów zostanie wyczerpany, w każdej chwili można je dokupić po cenie ustalonej w umowie. Nawet tuż przed wejściem na obiekt sportowy.

Elastyczne zasady, brak limitów

Opensport24.pl to proste i czytelne zasady, bez ukrytych kosztów, a także nieograniczona dostępność do usług. Brak limitów osób, które pracodawca zgłasza do programu – może to być jeden lub stu pracowników. Opensport24.pl nie wymaga też podpisywania długoterminowej umowy, a jej warunki mogą być renegocjowane co kwartał.

– Zależało nam, aby zaproponować taki system, który będzie odpowiedzią na bolączki istniejących już rozwiązań. Teraz pracodawcy, którzy chcą współfinansować pracownikom zajęcia sportowe, mogą to robić bez względu na to ile zatrudniają osób – dodaje Tomasz Stec.

Opensport24 wystartował tuż przed pandemią, ale ze względu na kilkunastomiesięczne zamrożenie całej branży, dopiero teraz może rozwinąć skrzydła.

– Kolejnych obiektów, w których można skorzystać z Opensport24.pl szybko przybywa. To efekt tego, że rozwiązanie jest bardzo praktyczne i oferuje konkretne korzyści – wyjaśnia Tomasz Stec. Wszystkie miejsca, w których można korzystać z programu Opensport24.pl można znaleźć na stronie internetowej Opensport24.pl. Tam również znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące przystąpienia do systemu i korzystania z niego przez indywidualnych użytkowników.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!