Strona główna BIZNES Najlepsze promocje bankowe – jak ich szukać?

Najlepsze promocje bankowe – jak ich szukać?

0
najlepsze promocje bankowe
Reklama

Kwestie finansowe są bardzo istotne w życiu każdego człowieka. Chcemy więc, by nasze pieniądze były bezpieczne, a oferta banku z którego skorzystamy, jak najlepsza- atrakcyjna zarówno ze względu obsługi technicznej rachunku czy lokat, jak i personalizacji względem własnych potrzeb, czy też dodatkowych bonusów czy ofert.  Na akcjach promocyjnych banków można także wiele zyskać i zwiększyć swój budżet nawet o kilkaset złotych miesięcznie. Niezależnie od celu, należy wiedzieć, jakie są najlepsze oferty bankowe i jak je znaleźć.

Promocje bankowe- czym są i jak działają

Konkurencja na rynku bankowości jest obecnie tak duża, że poszczególne banki w każdy możliwy sposób muszą walczyć o swego klienta po to, by móc obracać jego pieniędzmi- w głównej mierze właśnie na tym opiera się ich funkcjonowanie. Gdy powszechny sposób przyciągania klienta, a więc tradycyjna reklama, z czasem stracił na skuteczności, koniecznym było znalezienie innej metody.
Promocja bankowa to rozwiązanie, które stanowi dla nas wartość dodaną skorzystania z oferty danej instytucji finansowej. Dla banku jest to zaś sposób na realizację swoich planów sprzedażowych, w tym regularne pozyskiwanie nowych klientów. Zasada ich działania opiera się na obustronnym zaangażowaniu ale i obopólnych korzyściach- bank oferuje dany produkt i jeśli z niego skorzystasz, jednocześnie spełniając ściśle określone warunki, wówczas otrzymasz przypisaną danej promocji nagrodę. Przykładowo- jeśli założysz konto bankowe i co miesiąc wpłynie na nie kwota 1000 zł, otrzymasz prezent rzeczowy o wartości 200 zł.
Promocje bankowe dotyczą głownie takich produktów jak:

Reklama
  • rachunek osobisty – promocja przy zakładaniu konta;
  • konto oszczędnościowe;
  • karta kredytowa;
  • lokata;
  • karta wielowalutowa.

Jak znaleźć najlepsze promocje bankowe

Możliwości oczywiście jest kilka. Możemy to zrobić samodzielnie, „na piechotę”, a więc przeglądając oferty poszczególnych banków. Niestety jest to czynność dość czasochłonna i wymagająca cierpliwości, gdyż często musimy przebrnąć przez wszystkie zakładki na stronie internetowej banku, szukając interesujących nas ofert, warunków i regulaminów. Ponadto sami musimy porównywać między sobą poszczególne propozycje oraz wychwytywać i notować najważniejsze informacje.

Inną metodą jest fizyczne wyłapywanie ofert, korzystając z wszelkich możliwych źródeł i form reklamy- radia, telewizji, Internetu, portali społecznościowych oraz materiałów poligraficznych. Jest to jednak bardziej oczekiwanie na właściwą ofertę, więc nie zawsze będziemy w stanie poznać wszystkie najkorzystniejsze promocje bankowe a z pewnością nie w krótkim odstępie czasu.

Najlepszym sposobem na znalezienie interesujących i okazyjnych bonusów, jest korzystanie ze specjalnych, dedykowanych serwisów, jak chociażby Zgarnij Premię (https://zgarnijpremie.pl/). Prezentowane są na niej najlepsze promocje bankowe na rynku, a to wszystko w sposób przejrzysty oraz z zachowaniem aktualności, w celu wychwycenia tylko bieżących ofert. W poszczególnych zakładkach od razu możemy odnaleźć interesujący nas zakres promocji- dotyczący konta osobistego, czy też konta firmowego, karty kredytowej, lokaty i konta oszczędnościowego czy szybkiej pożyczki. Na portalu skorzystać można również z aktualnych rankingów promocji bankowych, a także poradników dotyczących spraw okołobankowych czy recenzji poszczególnych produktów bankowych.
Wszystkie promocje są dokładnie prześwietlane i analizowane przez specjalistów oraz prezentowane w czytelnej formie- ograniczając się jedynie do najistotniejszych  kwestii, dotyczących zasad promocji, koniecznych do spełnienia warunków,  możliwych do zdobycia bonusów czy terminowości. Dzięki temu niema konieczności czytania obszernych regulaminów, często pisanych drobnym druczkiem.
Jeśli więc chcesz założyć nowy rachunek bankowy, skorzystać z karty kredytowej, zaciągnąć kredyt lub po prostu zarobić na produktach finansowych, najlepszym krokiem ku temu będzie wykorzystanie możliwości, jakie daje serwis agregujący bankowe oferty promocyjne. Korzystne oferty i promocje bankowe w jednym miejscu to większa szansa na znalezienie tego, na czym najbardziej nam zależy. W przypadku zaś osób, które w bankowych akcjach promocyjnych upatrują możliwość zyskania niemałych profitów, dedykowany serwis bankowy zdecydowanie ułatwi to działanie. Tylko dzięki niemu będzie to szybkie i proste.

Reklama
Poprzedni artykułPonad sześć tysięcy odbiorców bez prądu. Trwa usuwanie awarii
Następny artykułWojewoda interweniuje ws. pogotowia ratunkowego w Jaśle