Strona główna BIZNES Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu

0
bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to jedna z najbardziej pożądanych, ale też najrzadziej spotykanych promocji, oferowanych graczom przez legalnych bukmacherów online. Niesie on dla graczy sporo korzyści, pozwala bowiem na typowanie wyników bez ryzykowania swoimi pieniędzmi. Czym dokładnie jest bonus bez depozytu, jak można go odebrać, jakie bonusy bez depozytu oferują obecnie operatorzy zakładów wzajemnych – odpowiadamy na te i inne pytania.

Szacuje się, że dzięki znowelizowanej ustawie hazardowej, która pod groźbą wysokich kar finansowych zmusiła bukmacherów bez koncesji MF do wycofania się z naszego kraju, obroty legalnych operatorów zakładów wzajemnych w ciągu kilkunasty miesięcy wzrosły o około 300%. Pozwoliło im to m.in. na oferowanie typerom coraz to bardziej atrakcyjnych promocji. – Skoro znikają nielegalni bukmacherzy działający w Internecie, którzy dawali niskie kursy, i mamy do czynienia tylko z legalnymi bukmacherami, to oni muszą w jakiś sposób ze sobą rywalizować, poprawiając swoją ofertę, dając wyższe kursy i tym samym gwarantując wyższe wygrane. Największe korzyści odczują sami gracze, ponieważ rywalizacja pomiędzy różnymi markami wpłynie na podniesienie jakości usług i większe korzyści materialne – mówił agencji informacyjnej Newseria Wojciech Borecki, ekspert branży bukmacherskiej serwisu Legalsport.pl. Jedną z najpopularniejszych promocji są bonusy bez depozytu, dzięki którym gracz może typować wyniki bez ryzykowania swoimi pieniędzmi.

Bonus bez depozytu – co to jest?

Bonus bez depozytu określa się także mianem darmowego zakładu albo freebetu. Polega on na tym, że bukmacher przekazuje graczowi określoną kwotę pieniędzy, którą należy przeznaczyć na obstawianie wyników. Najczęściej są to kwoty 20 zł (Fortuna), 25 zł (STS) lub 50 zł (Totalbet) przyznawane za samą rejestrację z kodem promocyjnym. W zależności od regulaminu promocji, darmowy zakład bukmacherski można wykorzystać albo na postawienie jednego kuponu albo rozbić na kilka zakładów. Co ważne, bonusu bez depozytu nie można od razu wypłacić – należy nim dokonać 2-4-krotnego obrotu.
Darmowy bonus bez depozytu (zobacz listę aktywnych www.legalsport.pl/bonusy-bukmacherskie/bonus-bez-depozytu/) w większości przypadków jest elementem bonusów powitalnych oferowanych przez legalnych bukmacherów (LVBET, forBET, Superbet). Jest to forma premii za założenie konta u danego operatora. W odróżnieniu od bonusu od depozytu, otrzymanie freebetu nie jest uzależnione od dokonania wpłaty na konto – wystarczy po prostu zarejestrować się i przejść pozytywnie weryfikację wieku oraz tożsamości.
Jak już wspominaliśmy, freebet to jedna z najbardziej korzystnych opcji dla gracza. Przede wszystkim zyskuje on zupełnie darmowe pieniądze na granie. Jeśli obstawiony kupon okaże się wygrany, wygrana pomniejszona o stawkę kuponu trafia na konto gracza. Jeśli przegra – nie traci ani złotówki z własnych pieniędzy. Gracze miewają różne strategie na wykorzystanie freebetu. Jedni stawiają zdarzenia bardziej ryzykowne, z wyższym kursem, których nie postawiliby za swój wkład. Inni stawiają tzw. pewniaków, licząc na sporą szansę na wzbogacenie się.
Szczegółów dotyczących bonusów bez depozytu znajdujących się w ofercie legalnych bukmacherów należy szukać przede wszystkim na ich stronach internetowych. Warto też pamiętać o kodzie bonusowym – wpisanie go w odpowiednie pole podczas rejestracji pozwala powiększyć bonus bez depozytu albo nawet dodać go do bonusu na start. Dla przykładu – w firmie bukmacherskiej Totolotek bonus na start w opcji standardowej to 100% pierwszej wpłaty do kwoty 500 zł. Wykorzystanie podczas rejestracji kodu pozwala zwiększyć go o kolejne 49 zł oraz uzyskać bonus bez depozytu 25 zł. Również w firmie STS bonus powitalny dla wszystkich użytkowników to 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1200 zł. Kod promocyjny wpisany podczas rejestracji umożliwia uzyskanie freebetu 25 zł. Jak więc widać, to dodatkowe korzyści dla gracza.
Zobacz więcej informacji w dziale Sport. Znajdziesz tam dyscypliny, które można typować u najlepszych i licencjonowanych bukmacherów w Polsce.
Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.  Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich.  Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.