Strona główna NAJLEPSZE ARTYKUŁY Ranking lodów w pudełku – top10 najlepszych

Ranking lodów w pudełku – top10 najlepszych

0
ranking lodów pudełkowych
Reklama

Lody – śmietankowe, owocowe, na słodko lub wytrawne, na patyku, w rożku, kubku, domowe, familijne – wybór jest naprawdę ogromny. Lody w pudełku są chyba jednak tymi najwygodniejszymi. Zresztą nie sama forma podania ich się liczy, a ważny jest przede wszystkim smak. Weźmy więc pod lupę lody w pudełku, tworząc ranking 10 najlepszych. Oto i one.

Trudno byłoby tworzyć ranking, biorąc pod uwagę wszystkie rodzaje i smaki lodów. W niniejszym zestawieniu skupmy się więc na lodach o smaku śmietankowym. Jest to bowiem tradycyjny smak, który lubią i znają chyba wszyscy. Ponadto lody śmietankowe zwykle posiadają niewielką ilość składników, dzięki czemu ich porównanie będzie znacznie łatwiejsze a wyniki rzetelniejsze. A więc zaczynamy!

Reklama

1. Lody Bracia Koral

Na pierwszym miejscu bezapelacyjnie plasują się lody śmietankowe marki Bracia Koral. To lody o wyrazistym, śmietankowym smaku i lekkiej, puszystej konsystencji, wykonane z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów, w tym polskiej śmietanki kremówki. Ponadto lody te tworzone są według sprawdzonej, tradycyjnej receptury, dzięki czemu są tak intensywne w smaku i delikatne w swojej formie.

2. Lody Haagen-Dazs

To również dobrej jakości lody, przygotowane z kilku, dobrej jakości składników. W swoim składzie zawierają jedynie śmietanę, mleko, jaja, cukier oraz naturalny aromat. Nie posiadają natomiast stabilizatorów, emulgatorów, sztucznych aromatów czy tak często stosowanego syropu glukozowo-fruktozowego, stąd tez w dużej mierze przypominają naturalne lody, tworzone w domu.

3. Lody Zielona Budka

Lody śmietankowe Zielona Budka to produkty, które powstały z odtłuszczonego mleka, wody i syropu glukozowego. Zawierają także niewielką ilość tłuszczu kokosowego, cukru i śmietanki. W ich składzie znajdują się też emulgatory i stabilizatory, choć mimo tego ich jakość nie jest najgorsza i plasuje lody Zielona Budka na trzeciej, szczytnej pozycji.

4. Lody Algida Big Milk

Lody śmietankowe firmy Algida są delikatne i kremowe. Przygotowane z odtłuszczonego mleka z dodatkiem śmietanki, przy czym o niższej – niż inne tego typu produkty – zawartości tłuszczu. Co prawda posiadają także dodatki aromatyczno-smakowe, natomiast mimo tego nadal są to lody znajdujące się wysoko na naszej liście.

5. Lody Mlekovita

To lody produkowane według unikalnej receptury, z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów – przede wszystkim polskiej śmietanki o kremowej konsystencji, dzięki której zyskuje mocno śmietankowy smak. Są one lekkostrawne i niskoenergetyczne. Na szczególną uwagę zasługuje też wersja lodów bez laktozy, dzięki czemu mogą sobie na nie pozwolić nawet Ci, którzy muszą ograniczać lub eliminować produkty zawierające laktozę.

6. Lody Grycan

Lody śmietankowe Grycan to produkty o bardzo dobrym składzie. Co prawda zawierają aromat i stabilizatory, ale nadal zasługują na wysoką pozycję w rankingu. W ich skład wchodzi śmietanka kremówka, odtłuszczone mleko w  proszku, masło, jaka, woda, cukier i inne. Ponadto tworzone są według unikatowej receptury.

7. Lody Hortex

Lody marki Hortex to również lody o prostym i dobrym składzie. Zawierają śmietankę 40-procentową, odtłuszczone mleko częściowo zagęszczone, pasteryzowane żółtka jaja kurzego, cukier i naturalny aromat śmietankowy. Brak w nich stabilizatorów, emulgatorów oraz syropu glukozowego – bez obaw można się więc nimi delektować.

8. Lody Nestle

Lody śmietankowe Nestle, choć nie są idealne, gdyż zawierają sztuczne aromaty i dość dużo dodatków, to także zasługują na uwagę ze względu na swój wyjątkowy smak. Ponadto nie są one jednosmakowe, śmietankowe, gdyż występują w kombinacji śmietankowo-waniliowej.

9. Lody Ballino

Są to lody o dość długim składzie, zawierające kilka sztucznych dodatków, natomiast umieszczone na liście ze względu na swój smak i cenę. Jeśli są to więc elementy, które stanowią ważny aspekt w naszym wyborze – od czasu do czasu i w niewielkiej ilości nie zaszkodzi.

10. Lody Magnum

To również lody, podobnie jak powyższe, zawierające dość sporo sztucznych dodatków, natomiast ich smak i cena sprawiają, że są dość często wybierane przez klientów. Oczywiście zachęcamy do wybierania produktów z góry listy, natomiast pod względem ceny, te znalazłyby się na samej górze rankingu.

Reklama
Poprzedni artykułPijany udawał przed ołtarzem, że odprawia mszę [video]
Następny artykułPijany 66-latek szedł drogą ekspresową

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!