Strona główna BIZNES Podkarpacki Kongres Gospodarczy już 27 października w G2A Arena

Podkarpacki Kongres Gospodarczy już 27 października w G2A Arena

0
Reklama

Debaty na temat aktualnej sytuacji gospodarczej w Polsce, a przede wszystkim w regionie, Gala Biznesu XX edycji Konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”, networking i możliwość wymiany zawodowych doświadczeń oraz nawiązania biznesowych relacji to najważniejsze punkty programu III edycji Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego, która odbędzie się 27 października 2021 r. roku w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce.

Globalna gospodarka zmienia się w bardzo szybkim tempie. Ostatnie doświadczenia związane z panująca pandemią Covid-19 sprawiają, że kolejną cechą gospodarczej transformacji jest jej nieprzewidywalność. Jak wypada na tle globalnej gospodarki kondycja polskiego biznesu i jakie ma to przełożenie na aktualny obraz sytuacji gospodarczej na Podkarpaciu? Na te pytania będziemy chcieli odpowiedzieć podczas Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego. To właśnie tu, w G2A Arena spotkają się przedstawiciele samorządu, ekonomiści, naukowcy, praktycy oraz prezesi firm, by poprzez udział w panelach dyskusyjnych, warsztatach, debatach i prelekcjach wspólnie zastanawiać się nad perspektywami i kierunkami społeczno-gospodarczego rozwoju województwa podkarpackiego oraz kraju. Podczas tegorocznej edycji zostaną wzięte pod lupę zagadnienia z obszarów takich, jak:

Reklama
  • System Ochrony Zdrowia
  • Rynek pracy
  • Samorządy i Regiony
  • Gospodarka, Rozwój, Człowiek
  • Warsztaty managerów

W ramach powyższej tematyki, odbędą się panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli: Głównego Urzędu Statystycznego , Podkarpackiego Centrum Innowacyjnego, Fundacji RECAL, Autosan Sanok, Innergo Systems MPGK Sp. z o.o, MZK Stalowa Wola przedstawicieli samorządów i wielu innych. Przykładowe panele dyskusyjne, to:

  • Realizacja projektów podmiotów publicznych przy współpracy podmiotów prywatnych
  • Gospodarka o obiegu zamkniętym alternatywa dla zintegrowania wzrostu
  • Smart city – rozwój inteligentnych miast
  • Perspektywy w branży eksploracji kosmosu w Polsce?
  • PRACA ZDALNA – czy zostanie z nami na zawsze?

Ponadto dla uczestników wydarzenia przewidziane są również warsztaty.  Temat:

Leadership w świecie VUCA – wyzwania współczesnego managera

Reklama
Poprzedni artykułPotrącił pieszego idącego poboczem. Mimo reanimacji, 42-latek zmarł
Następny artykułPowstał pierwszy w Polsce autobus wodorowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj