Strona główna TARNOBRZEG Zmiany w szpitalu wojewódzkim w Tarnobrzegu. Wiktor Stasiak nie jest już dyrektorem...

Zmiany w szpitalu wojewódzkim w Tarnobrzegu. Wiktor Stasiak nie jest już dyrektorem szpitala. Nieznane są powody jego rezygnacji

0
Reklama

Wiktor Stasiak, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu, z dniem 30 czerwca zrezygnował z kierowania placówką. W związku z tym samorząd województwa podkarpackiego powołał pełniącego obowiązki dyrektora szpitala. Funkcja ta została powierzona, dotychczasowemu zastępcy dyrektora ds. lecznictwa.

Jak poinformował Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, z dniem 30 czerwca, dotychczasowy dyrektor szpitala w Tarnobrzegu Wiktor Stasiak, złożył rezygnację. Jeszcze tego samego dnia samorząd województwa podkarpackiego, który jest zarządcą szpitala, na mocy stosownej uchwały, powołał pełniącego obowiązki dyrektora szpitala. Funkcję tę powierzono Krzysztofowi Stolarskiemu, dotychczasowemu zastępcy dyrektora ds. lecznictwa.

Reklama

Urząd marszałkowski, który decyduje o obsadzie kadrowej szpitali aktualnie nie ogłosił konkursu na nowego dyrektora. Dlatego też niewiadomo, kiedy rozpocznie się nabór kandydatów.

Przypomnijmy, że Wiktor Stasiak z tarnobrzeskim szpitalem był związany blisko 8 lat, od końca 2013 roku. Wcześniej był wicemarszałkiem województwa podkarpackiego, a w latach 2002-2010 zastępcą prezydenta Tarnobrzega. Nieznane są powody jego rezygnacji.

Źródło: UMWP

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!