Strona główna POLITYKA Konfederacja zaprezentowała listę do europarlamentu

Konfederacja zaprezentowała listę do europarlamentu

0
Reklama

Wczoraj w Rzeszowie podkarpaccy liderzy Konfederacji zaprezentowali listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego w nadchodzących wyborach, zaplanowanych na 9 czerwca.

Listę z Podkarpacia otwiera Tomasz Buczek:

Reklama

Mam zaszczyt i przyjemność otwierać listę Konfederacji w okręgu nr 9, a poza moją skromną osobą mamy jeszcze dziewięciu innych wspaniałych kandydatów a w tym aż dwójkę z PJJ – partii, która na te wybory postanowiła wystartować wraz z Konfederacją za co im dziękujemy i witamy na pokładzie– mówił Buczek.

Na listach Konfederacji w naszym województwie znajdziecie rolników, żołnierzy, przedsiębiorców, nauczycieli, budowlańców, pracowników administracji publicznej. Wiem że każdy z nas da z siebie wszystko aby wprowadzić do EP jak najwiecej ideowych ludzi chcących działać w polskim interesie w UE.

Jarosław Kaczyński rozpoczynając sobotnią konwencje wyborcza PiSu na wstępie parafrazował słowa Romana Dmowskiego „Jestem Polakiem – wiec mam obowiązki polskie”. Szkoda że politycy PiSu (PO i TD zresztą też nie) nie udowadniali przez ostatnie 8 lat tych pięknych słów w swoich czynach. Poniżej opiszę tylko dwa fakty o tym świadczące ale w kampanii będzie czas aby opowiedzieć o tych kwestiach więcej.

Drugie miejsce na liście zajmuje Karolina Pikuła szefowa rzeszowskich struktur Korony Polskiej, na trzecim miejscu Adam Berkowicz z Krosna, radny sejmiku województwa podkarpackiego, czwarte miejsce przypadło Tomaszowi Jaworskiemu z partii Polska Jest Jedna.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!