Strona główna TARNOBRZEG Poszukiwani wpadli w ręce policji

Poszukiwani wpadli w ręce policji

0
Reklama

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zatrzymali dwie osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Prowadzone czynności pozwoliły policjantom na ustalenie ich miejsca pobytu.

We wtorek po godz. 10, na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś, funkcjonariusze zatrzymali 67-letnią kobietę, która ukrywała się przed organami ścigania. Była poszukiwana na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową w Tarnobrzegu. Kobieta trafiła do zakładu karnego. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu.

Reklama

W piątek przed południem, w Gorzycach w powiecie tarnobrzeskim, policjanci zatrzymali 38-latka. Sąd Rejonowy w Suwałkach wydał za nim list gończy. Mieszkaniec Gorzyc ma na swoim koncie oszustwa. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Od początku roku, policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zatrzymali 20 osób poszukiwanych, na podstawie wydanych listów gończych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!