Strona główna TARNOBRZEG Najpierw wspólnie pili alkohol, później pobili kolegę

Najpierw wspólnie pili alkohol, później pobili kolegę

0
Reklama

W poniedziałek przed godz. 11, policjanci otrzymali zgłoszenie, że na skwerze przy ul. Kopernika, grupa awanturników bije mężczyznę. Policyjny patrol natychmiast udał się na miejsce zdarzenia. Na osiedlowym trawniku, funkcjonariusze znaleźli leżącego na ziemi 46-latka oraz jednego ze sprawców, który kopał pokrzywdzonego. Dwaj pozostali mężczyźni zaczęli uciekać. Jeden z nich machnął w kierunku taksówkarza i wsiadł do samochodu, drugi uciekał pieszo.

Policjanci zatrzymali obu mężczyzn. Okazali się nimi mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 35, 40 i 53 lat. Poszkodowany 46-latek, został przewieziony do szpitala.

W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony wcześniej pił alkohol w towarzystwie kobiety i trzech mężczyzn. W pewnym momencie doszło do kłótni pomiędzy 46-latkiem, pozostałymi uczestnikami zakrapianej imprezy. Mężczyźni zaczęli się szarpać, następnie sprawcy zaczęli bić go pięściami po głowie i kopać po ciele. 

Reklama

Mieszkańcy Tarnobrzega trafili do policyjnego aresztu. Zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty.  

Prokurator  po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zastosował wobec 35, 40 i 53-latka, środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem zbliżania się  i kontaktowania z pokrzywdzonym i świadkiem zdarzenia.

Za pobicie grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!