Strona główna TARNOBRZEG Seniorka odzyskała swój skradziony portfel

Seniorka odzyskała swój skradziony portfel

0
Reklama

O tym, że okazja czyni złodzieja, a sama kradzież nie popłaca przekonał się w ostatnim czasie 64-letni mieszkaniec Tarnobrzega.

20 marca przed południem, do dyżurnego jednostki policji przyszła starsza kobieta, która zawiadomiła o kradzieży jej portfela. 74-letnia seniorka przekazała, że będąc na zakupach, przez roztargnienie zostawiła na dnie sklepowego wózka reklamówkę z portfelem i dokumentami. Pokrzywdzona zaraz po wyjściu zorientowała się, że nie ma przy sobie gotówki. Niezwłocznie wróciła do sklepu, ale zguby już nie było. Łupem padły dokumenty m.in. dowód osobisty, legitymacja emeryta oraz 350 złotych.

Reklama

Do działań natychmiast wkroczyli tarnobrzescy kryminalni. Dzięki kamerom sklepowego monitoringu jeden z funkcjonariuszy szybko ustalił tożsamość złodzieja. Mężczyzna zamiast oddać znaleziony portfel właścicielce zabrał go ze sobą.

Sprawcą okazał się 64-letni mieszkaniec miasta. Policjanci udali się do mieszkania mężczyzny i odzyskali utracone dokumenty oraz pieniądze. Mieszkaniec Tarnobrzega, usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa do którego się przyznał. O dalszym losie mężczyzny będzie decydował sąd.

23 kwietnia br. do Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu mł. insp. Mariusza Stasiaka zadzwoniła właścicielka odzyskanego portfela. Ucieszona 74-latka, dziękowała policjantom za zaangażowanie w ustaleniu sprawcy oraz odzyskanie jej dokumentów i pieniędzy. Kobieta przekonywała, że w pełni zdaję sobie sprawę jak dużo trzeba było wykonać czynności, aby ustalić zarówno sprawcę, jak i miejsce w którym przebywa. Chwaliła Policję, za tak szybkie i sprawnie działanie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!