Strona główna JAROSŁAW W samej bieliźnie udał się w stronę rzeki. Poszukiwania 61-latka

W samej bieliźnie udał się w stronę rzeki. Poszukiwania 61-latka

0
Reklama

Policjanci i strażacy odnaleźli zaginionego 61-letniego mieszkańca gminy Wiązownica. Mężczyzna wyszedł z domu późnym wieczorem w samej bieliźnie i udał się w kierunku pobliskiej rzeki. Zaniepokojony o jego życie krewny, poprosił o pomoc policjantów. Dzięki intensywnym działaniom mundurowych, mężczyzna został odnaleziony. 61-latek został przewieziony do szpitala.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 61-letniego mieszkańca gminy Wiązownica, który wczoraj około godz. 20, wyszedł z domu ubrany jedynie w bieliznę. O zaginięciu mężczyzny powiadomił policjantów zaniepokojony o jego życie krewny. Przed domem zauważył ślady stóp, które prowadziły w kierunku pobliskiej rzeki. Martwił się, ponieważ mogło mu grozić niebezpieczeństwo.

Reklama

Policjanci z jarosławskiej komendy, wspólnie ze strażakami, natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Przeczesywali pobliskie zarośla oraz teren przy rzece Lubaczówka. W trakcie sprawdzania zarośli, zauważyli leżącego tam mężczyznę. Pomoc nadeszła w samą porę. Z 61-latkiem był utrudniony kontakt, dlatego też mundurowi na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe. Mężczyzna, z objawami hipotermii, został przewieziony do szpitala.

Reklama
Poprzedni artykułOdciął matce głowę. Nie trafi do więzienia, a na leczenie
Następny artykułNie żyje wójt gm. Tarnowiec. Zmarł nagle w czasie pracy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!