Strona główna JAROSŁAW Zatrzymano poszukiwanego 21-latka. Miał przy sobie mefedron

Zatrzymano poszukiwanego 21-latka. Miał przy sobie mefedron

0
Reklama

Policjanci z jarosławskiej jednostki rozpoznali i zatrzymali 21-letniego mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. W trakcie kontroli okazało się, że ma przy sobie mefedron. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W sobotę około godz. 23, policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego jarosławskiej komendy, patrolując jedną z ulic Jarosławia, zauważyli mężczyznę, którego rozpoznali jako osobę poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję.

Reklama

Rozpoznanie okazało się trafne. 21-letni mieszkaniec Jarosławia uchylał się od wykonania wyroku sądu i był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności, za popełnione przestępstwo posiadania narkotyków. 

Podczas kontroli policjanci znaleźli u 21-latka woreczek z białymi kryształkami. Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że jest to mefedron. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

21-latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, a następnie został przewieziony do zakładu karnego. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!