Strona główna JAROSŁAW Liczył się czas. 35-latka otrzymała pomoc

Liczył się czas. 35-latka otrzymała pomoc

0
Reklama

Policjanci bardzo poważnie traktują każde zgłoszenie o osobach, którym może grozić niebezpieczeństwo. Hasło „Pomagamy i chronimy” obowiązuje w każdej chwili i w każdej sytuacji.

W czwartek przed godz. 20, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonego mężczyzny, że jego 35-letnie partnerka wyszła z mieszkania i prawdopodobnie chce targnąć się na swoje życie. Oficer dyżurny natychmiast poinformował o tym wszystkie podległe patrole.

Reklama

Funkcjonariusze po ustaleniu rysopisu kobiety rozpoczęli poszukiwania wiedząc, że w przypadku osób, których życie jest zagrożone, czas ma ogromne znaczenie.

Mundurowi sprawdzali okoliczne tereny oraz miejsca, w które mogła udać się kobieta. Jeszcze w trakcie przyjmowania zawiadomienia, funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego odnaleźli 35-latkę w pomieszczeniu gospodarczym bloku, w którym zamieszkiwała.

Policjanci zaopiekowali się kobietą i udzielili jej wsparcia, do czasu przyjazdu ratowników medycznych. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia zabrała mieszkankę Jarosławia do szpitala.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!