Strona główna GŁÓWNA Poczta Polska poszukuje pracowników

Poczta Polska poszukuje pracowników

0
Reklama

Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś w dobrej kondycji fizycznej i chcesz pracować ? Poczta Polska poszukuje pracowników. 

Poczta Polska poszukuje pracowników głównie na stanowisku listonoszy, ale brakuje także kierowców i pracowników w okienkach.
Listonosze mają rejony samochodowe, rowerowe i piesze, jeśli więc nie posiadasz pojazdu, możesz aplikować na inny rejon doręczeń. Żeby zostać przyjęty na to stanowisku musisz być oczywiście sprawny ruchowo.  Tylko w samym Rzeszowie brakuje 5 listonoszy, a brakuje ich na całym Podkarpaciu, na tym stanowisku pracują głownie mężczyźni, ale są też kobiety.  
Ile zarabia listonosz ? 2250 brutto, jednak płace te z każdym rokiem rosną w górę. Jeśli posiadasz swój pojazd za każdy kilometr w pracy poczta płaci prawie 0,88 groszy. Poczta Polska daje swoim listonoszom również premie za to, że nie jesteś na chorobowym, czy sprzedajesz produkty pocztowe. Dodatkowo listonosze tak jak każdy inny pracownik posiada bogaty pakiet socjalny, dopłaty do karty multisport, wyjścia do kin, teatrów, wycieczek, zniżki na benzynę i produkty w wielu sklepach, zniżkę na ubezpieczenia samochodów i wiele innych. Jak każdy wie, listonosz może też dorobić na tzw „końcówkach” przy wypłatach emerytur i rent.  
Listonosze pracują w godzinach od 7:30 do 15:30, a nadgodziny są dodatkowo dobrze płatne. Praca od poniedziałku do piątku, inne stanowiska mają prace zmianową w innych godzinach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę.
Poczta Polska rozwija się i poszukuje co raz więcej pracowników, kilkanaście dni temu podpisała tez umowę z Chinami i będzie prowadzić rozdzielnie listów na całą Europę.
Wszystkie stanowiska pracy można znaleźć na stronie: 
https://www.poczta-polska.pl/aplikuj/ 
O pracę można pytać także w każdej placówce pocztowej.

Reklama