Strona główna MIELEC 18-latek bez uprawnień dachował samochodem

18-latek bez uprawnień dachował samochodem

0
Reklama

Na mieleckiej obwodnicy, kierujący seatem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Mężczyzna wraz z pasażerką, którą przewoził – trafili do szpitala. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Po sprawdzeniu kierowcy okazało się, że to 18-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, który nie posiada uprawnień.

Wczoraj, przed godz. 21, dyżurny mieleckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na mieleckiej obwodnicy w rejonie ul. Inwestorów. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że samochodem marki Seat, który dachował, kierował 18-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. Z wyjaśnień młodego mężczyzny wynikało, że nie dostosował prędkości do warunków w jakich ruch się odbywał, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w konsekwencji czego wypadł z drogi i dachował do przydrożnego rowu.

Reklama

Jak wykazało badanie alkomatem, 18-latek był trzeźwy. Przewoził 17-letnią pasażerkę. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.

Za swój czyn, odpowie przed Sądem.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!