Strona główna SPORT JKS Czarni Jasło klubem partnerskim Cracovii

JKS Czarni Jasło klubem partnerskim Cracovii

0
źr. Cracovia
Reklama

JKS Czarni Jasło dołączają do projektu Klubów Partnerskich Cracovii! W podpisaniu umowy uczestniczyli koordynator projektu Bogusław Kuraś, dyrektor Akademii Cracovii Jakub Popielarz, a także przedstawiciele podkarpackiego klubu: członek zarządu Tomasz Pałucki i trener Tomasz Paluch. Umowę, wraz z Panem Pałuckim, parafował z kolei wiceprezes Czarnych, Jerzy Żygłowicz.

Tak podpisanie umowy podsumowali przedstawiciele obu klubów:

Tomasz Paluch: „Program Partnerski Cracovii od początku wzbudził nasze zainteresowanie. Ciągły rozwój piłki nożnej w Polsce zmusza nas do szukania rozwiązań, jak podnosić jakość szkolenia w naszym klubie dlatego wierzymy, że dzięki tej współpracy wejdziemy na wyższy poziom w wielu aspektach. Życzymy sobie i Cracovii, aby w przyszłości któryś z naszych wychowanków zasilił szeregi Pasów na poziomie CLJ a docelowo Ekstraklasy„.

Jerzy Żygłowicz: „Podpisanie umowy pomiędzy Cracovią a JKS Czarni Jasło o współpracy obu klubów jest dla mnie bardzo ważnym wydarzeniem zarówno pod względem sportowym jak i marketingowym. Cracovia jest znana w całej Polsce jako klub, który od lat bardzo dobrze szkoli młodych adeptów piłkarstwa. Teraz my jako JKS Czarni Jasło możemy dzięki współpracy uczyć się jak szkolić i wychowywać młodych piłkarzy, aby osiągali jak największe sukcesy„.

Bogusław Kuraś: „Podpisanie umowy z JKS Czarni Jasło to kontynuacja współpracy w zakresie programu Klubów Partnerskich, ponieważ zajmują się szkoleniem nieco starszych kategorii wiekowych, ściśle współpracując przy tym z Akademią Czarni Jasło, co bardzo nas cieszy. Tak skonstruowane działania są dla nas niezwykle pozytywne i pozwalają nam dostrzec cały proces szkolenia od najmłodszych do najstarszych kategorii wiekowych. Osoby zarządzające klubem dały się poznać jako prawdziwi pasjonaci z dużą wiedzą i chęcią dalszego rozwoju, dzięki czemu jestem przekonany, że obie strony skorzystają na tej współpracy”.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!