Strona główna KULTURA Amelia Borkowska z Rzeszowa w finale The Voice od Kids

Amelia Borkowska z Rzeszowa w finale The Voice od Kids

0
Reklama

11-letnia Amelia Borkowska z Rzeszowa trafiła do wielkiego finału The Voice od Kids, transmitowanego w TVP 2. Wielki finał programu już 10 kwietnia.

W sobotę w TVP2 odbył się odcinek programu muzycznego The Voice od Kids, w którym to w wielkiej „bitwie” zmierzyli się najlepsi młodzi wykonawcy. Wśród nich znaleźli się 11-letnia Amelia Borkowska oraz 13-letni Tomasz Nowak z Rzeszowa.

Reklama

18 młodych wokalistów zmierzyło się w „bitwie” w trzyosovowych składach. Po wykonaniu swoich utworów, jurorzy czyli Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wskazali, kto według nich powinien wejść do ścisłego finału.

Cleo wskazała m.in. Amelię Borkowską, podobnego zdania byli Baron i Tomson. Dawid Kwiatkowski również optował za 11-letnią rzeszowianką.

Ostatecznie do wielkiego finału przeszli: Amelia Borkowska, Sara Egwu-James i Mikołaj Jabłoński. Dołączą oni do szóstki innych finalistów: Karoliny Szostak, Igora Koniecznego, Tatiany Kopali, Natalii Pawelskiej, Olka Klembalskiego i Zosi Sławińskiej. 

Finał 4. edycji rozpocznie się w sobotę 10 kwietnia. Tydzień później na antenie TVP 2 wyemitowany zostanie drugi odcinek finału. Zwycięzca otrzyma tytuł The Voice of Kids oraz szansę na wydanie własnego singla i stypendium.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!