Strona główna RZESZÓW Złodziejka elektronarzędzi wpadła w ręce policji

Złodziejka elektronarzędzi wpadła w ręce policji

0
Reklama

Funkcjonariusz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał kobietę, która ukradła elektronarzędzia. 37-latka, chwilę wcześniej zabrała je z jednego z mieszkań na terenie Jarosławia. Ich wartość została oszacowana na około 2 tys. zł. Dzięki czujności policjanta, kobieta nie uniknie odpowiedzialności karnej, a wszystkie skradzione przedmioty wróciły do prawowitego właściciela.

Potwierdzeniem tezy, że policjanci nawet po zakończeniu służby są gotowi nieść pomoc obywatelom, jest postawa policjanta Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Reklama

Wczoraj przed godz. 19, policjant w czasie wolnym od służby, jechał swoim samochodem ul. Kraszewskiego w Jarosławiu. Jego uwagę zwróciła kobieta idąca chodnikiem, która niosła dwie walizki z drogimi elektronarzędziami. Policjant miał podejrzenie, że mogą one pochodzić z przestępstwa i zatrzymał kobietę, a o swoich podejrzeniach powiadomił policjantów jarosławskiej jednostki.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 37-letnia mieszkanka Jarosławia, chwilę wcześniej ukradła elektronarzędzia w jednym z mieszkań na terenie miasta. Policjanci udali się pod wskazany adres, gdzie mężczyzna potwierdził kradzież elektronarzędzi i wycenił ich wartość na kwotę około 2 tys. zł.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!