Strona główna POLSKA I ŚWIAT Wspieramy ofiary konfliktu wojennego w Armenii

Wspieramy ofiary konfliktu wojennego w Armenii

0
Reklama

Ojciec Simon pracuje jako misjonarz w Armenii. Kiedy rozpoczął się konflikt pomiędzy Armenią a Azerbejdżanem coraz więcej osób zaczęło pukać do jego drzwi z prośbą o pomoc. Z każdym dniem uchodźców z Górskiego Karabachu przybywa. Powoli zaczyna brakować wszystkiego, a zwłaszcza jedzenia, wody, leków, koców i innych rzeczy niezbędnych do życia. Okoliczne rodziny przyjmują po kilka osób do swoich domów. Ojciec Simon pomaga, ale sam nie jest w stanie zorganizować większej pomocy, a potrzebujących przybywa z dnia na dzień. Fundacja Pro Spe liczy na Państwa pomoc i wsparcie akcji
W okresie ogólnoświatowej pandemii COVID-19 ta pomoc jest potrzebna bardziej niż zwykle. Każdy z nas może dorzucić swoją cegiełkę i pomóc w zebraniu odpowiedniej kwoty. Pomóżmy innym, którzy nie mają gdzie spać, nie mają co jeść, nie mają leków, a przede wszystkim nie mają spokoju i nie są bezpieczni.
Nr konta do wpłat w polskich złotych:
74 1140 1225 0000 2343 2600 1001
Tytuł „Pomoc dla ofiar”

Fundacja Pro Spe pomaga już od wielu lat w Gruzji poprzez misjonarzy, wspierając potrzebujących i bezdomnych. Misjonarze działają tak, aby ludziom nie zabrakło najważniejszych rzeczy takich jak: leki,  jedzenie, przybory szkolne, środki czystości czy sprzęt rehabilitacyjny. Teraz Fundacja Pro Spe pomaga również w Armenii.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułPolicja nielegalnie zatrzymała protestujących rolników [foto, wideo]
Następny artykułSłupek na kładce podzielił Bachów na dwie strefy