Strona główna RZESZÓW Rusza proces oskarżonego o zabójstwo więziennej psycholog

Rusza proces oskarżonego o zabójstwo więziennej psycholog

0
Reklama

W czwartek przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie na pierwszej rozprawie stanąć ma 38-latek oskarzony o zamordowanie więziennej psycholog w Zakładzie Karnym w Rzeszowie.

Do tragedii doszło w lutym 2022 r. Artur R. miał zaatakować kobietę 22 lutego 2022 r. w trakcie konsultacji psychologicznej, w pokoju, w którym odbywały się standardowe rozmowy z osadzonymi. W gabinecie pokrzywdzona przebywała z oskarżonym sam na sam. Artur R. miał najpierw uderzyć kobietę pięściami w twarz, a później nożyczkami zabranymi z biurka zadać jej osiem ciosów w szyję i twarz.

Reklama

Prócz wyżej wymienionego czynu oskarżony odpowie w tym samym procesie odpowie też za gwałt i naruszenie intymności seksualnej kobiety poznanej za pośrednictwem serwisu zawierającego ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne.

W trakcie śledztwa R. nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Odnośnie do zarzutu zabójstwa psycholożki złożył wyjaśnienia, natomiast odnośnie do zarzutu gwałtu i kierowania gróźb karalnych odmówił składania wyjaśnień- podał PAP.

Reklama
Poprzedni artykułZdewastowano altanę w rezerwacie Prządki
Następny artykułTrzy lata temu zmarła Władysława Jedynacka, żołnierz NOW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!