Strona główna NISKO Odpowie za nielegalną uprawę konopi

Odpowie za nielegalną uprawę konopi

0
Reklama

Kryminalni z Niska, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkaniec naszego powiatu, w miejscu swojego zamieszkania, może posiadać substancje zabronione. Policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami II Mobilnego Referatu Realizacji w Rzeszowie Podkarpackiego Urzędu – Celno Skarbowego w Przemyślu oraz Rubi – psem do wykrywania narkotyków, postanowili sprawdzić uzyskane informacje.

Funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Bardzo szybko okazało się, że ich przypuszczenia były trafne. W jednym z pomieszczeń, policjanci znaleźli 15 roślin konopi indyjskich, w różnych fazach wzrostu. Oprócz tego, na podłodze ułożone były plastikowe pojemniki, w których ukryte były woreczki foliowe wypełnione białą, częściowo zbryloną substancją. W innym pomieszczeniu, kryminalni znaleźli foliowy worek z zawartością suszu roślinnego oraz młynki, służące do jego rozdrabniania.

Reklama

41-latek, został zatrzymany. Oprócz zabezpieczonych 15 krzewów konopi indyjskich, okazało się że zabezpieczonymi substancjami są marihuana i mefedron. Mieszkaniec powiatu niżańskiego opowie za nielegalną uprawę konopi indyjskich i posiadanie środków odurzających.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!