Strona główna TARNOBRZEG Pędził 116 km/h. Dostał potężny mandat

Pędził 116 km/h. Dostał potężny mandat

0
Reklama

Każdy, kto przekracza dozwoloną prędkość, naraża siebie i innych użytkowników dróg na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Dlatego policjanci z grupy SPEED stanowczo reagują na agresywne zachowania na drogach, a kierowcy, którzy lekceważą ograniczenia prędkości, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

W miniony weekend, funkcjonariusze zatrzymali 3 kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Reklama

Pierwszą z kierujących, policjanci ruchu drogowego zatrzymali w sobotę po godz. 8, na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu. 33-letnia kobieta kierująca renault, w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 101 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 51 km/h. Mieszkanka powiatu mieleckiego za popełnione wykroczenie straciła prawo jazdy na 3 miesiące. O jej dalszym losie będzie decydował sąd.

W piątek przed godz. 21, na ul. Granicznej w Tarnobrzegu, policjanci z grupy SPEED zatrzymali kolejnego kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość. Był nim 33-letni kierowca mercedesa, który jechał z prędkością 101 km/h. Mieszkaniec województwa łódzkiego, stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał mandat w wysokości 1 500 złotych i 13 punktów karanych.

Rekordzistą okazał się 42-letni kierowca audi, który pędził przez Tarnobrzeg z prędkością 116 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 66 km/h. Okazało się, że przekroczenia prędkości dopuścił się w warunkach recydywy. Mieszkaniec Tarnobrzega, stracił prawo jazdy, otrzymał mandat w wysokości 4 tys. złotych i 14 punktów karnych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!