Strona główna KROSNO Prezydent Duda odwiedził zakład produkcyjny Orlenu w Jedliczu

Prezydent Duda odwiedził zakład produkcyjny Orlenu w Jedliczu

0
Reklama

Prezydent odwołał zaplanowane na dziś posiedzenie Rady Gabinetowej. W związku z zarażeniem koronawirusem Ministra Środowiska, pozostali szefowie resortów zostali poddani testom. Andrzej Duda udał się dziś do Jedlicza by spotkać się z pracownikami zakładu produkującego płyn do dezynfekcji.


Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że ruszyła produkcja płynu do dezynfekcji rąk w Zakładzie Produkcyjnym ORLEN OIL w Jedliczu. Minister Jacek Saisin napisał, że resort zakłada iż do końca kwietnia zostanie wyprodukowane tam 7 000 000 litrów płynu do dezynfekcji rąk. Dziś w zakładzie produkcyjnym zawitał Prezydent RP Andrzej Duda.


Prezes Zarządu PKN ORLEN Daniel Obajtek poinformował, że w zakładzie w Jedliczu działają już 2 linie produkcyjne płynu do dezynfekcji rąk. Prezydent wraz z Prezesem Orlenu podziękowali pracownikom za szybkie działania umożliwiające uruchomienie produkcji.


Reklama


Z powodu epidemii COVID-19 kandydaci zrezygnowali z organizowania spotkań z wyborcami. Konkurenci urzędującego Prezydenta zarzucają Andrzejowi Dudzie wykorzystywanie sytuacji w kraju do jeżdżenia po kraju i promowania własnej osoby. Czy w związku z epidemią koronawirusa wybory powinny odbyć się 10 maja? Zachęcamy do udziału w ankiecie:

Wybory powinny się odbyć w terminie? Poznajmy Wasze zdanie [ANKIETA]


 
 

Reklama