Strona główna NISKO Policjanci z Niska szkolili saperów

Policjanci z Niska szkolili saperów

0
Reklama

Na terenie Jednostki Wojskowej w Nisku odbyło się szkolenie żołnierzy 18 Pułku Saperów, które przeprowadzili niżańscy policjanci. Tematyka obejmowała stosowanie niektórych środków przymusu bezpośredniego z uwzględnieniem asekuracji, czy też przywracanie porządku publicznego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nisku przeprowadzili wczoraj, na terenie niżańskiej Jednostki Wojskowej, szkolenie dla żołnierzy 18 Pułku Saperów. Szkolenie obejmowało m.in. omówienie działań podczas przywracania porządku publicznego. Doświadczenia zdobyte przez funkcjonariuszy podczas codziennej służby, przekazywane były z uwzględnieniem charakteru zadań, jakie każdego dnia wykonują żołnierze wspierający funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Reklama

Na początku spotkania omówione zostały zagadnienia związane z podejmowaniem działań i współpracy w obliczu przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym. W drugiej części szkolenia, żołnierze poznali podstawy taktyk i technik interwencji.

Wspólne szkolenie z pewnością było okazją do zacieśnienia współpracy i wymiany doświadczeń w sferze podejmowanych działań na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Reklama
Poprzedni artykułPrezydent spotkał się z podkarpackimi przedsiębiorcami
Następny artykułMłody kierowca stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!