Strona główna BRZOZÓW Tragedia na drodze. Nie żyje 18-latek

Tragedia na drodze. Nie żyje 18-latek

0
Reklama

Wyjaśniane są okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło dziś nad ranem, w Warze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowa mazda, na prostym odcinku wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Samochodem podróżowało dwóch młodych mężczyzn w wieku 16 i 18 lat. Niestety życia starszego z nich nie udało się uratować.

Tuż po godzinie 4, w miejscowości Wara, gmina Nozdrzec, na drodze powiatowej, doszło do tragicznego wypadku. Jak wstępnie ustalono, na prostym odcinku drogi, kierujący osobową mazdą, prawdopodobnie z uwagi na niedostosowanie prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni, uderzył w barierę energochłonną, a następnie w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd przełamał się na pół. 

Reklama

Na miejscu zginął 18-latek podróżujący mazdą, drugi uczestnik – 16-letni mężczyzna, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Brzozowie, a następnie został przetransportowany do Rzeszowa. Decyzją lekarzy z Rzeszowa, ranny w zdarzeniu mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Krakowie.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Prowadzone czynności pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności tego wypadku oraz to, kto kierował tym pojazdem.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!