Strona główna NISKO Włamał się do domu i udawał właściciela

Włamał się do domu i udawał właściciela

0
Reklama

W ubiegły wtorek przed godz. 18, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z domów, znajdujących się na terenie naszego powiatu. Na miejsce zdarzenia został skierowany policyjny patrol.

Po przyjeździe pod wskazany adres, funkcjonariusze zwrócili uwagę, że drzwi do domu, w którym miało dojść do włamania są zamknięte. Policjanci podejrzewali, że ktoś może być w środku. Jak się okazało, ich przypuszczenia były słuszne. Działania jakie podjęli mundurowi sprawiły, że po chwili, drzwi do budynku otworzył im mężczyzna, który był znany policjantom z wcześniejszych interwencji.

Reklama

W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami, 57-latek powiedział, że w domu zamknęła go właścicielka, która wyszła, ponieważ musiała pilnie coś załatwić. Szybko wyszło na jaw, że mężczyzna nie znał właścicieli posesji, a do środka dostał się przez wybitą w oknie szybę. Dodatkowo, w jednym z pomieszczeń, funkcjonariusze znaleźli przygotowaną torbę podróżną, do której mężczyzna chciał schować przedmioty znajdujące się w domu.

Policjanci ustalili właścicieli posesji oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. 57-latek, który ma na swoim koncie podobne przestępstwa, został zatrzymany. Teraz czekają go poważne konsekwencje. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!