Strona główna NISKO Pijany kierowca stwarzał poważne zagrożenie na drodze

Pijany kierowca stwarzał poważne zagrożenie na drodze

0
Reklama

W minioną niedzielę tuż po godzinie 20, niżańscy policjanci ruchu drogowego prowadzili pomiar prędkości przy ulicy Sandomierskiej w Nisku. W pewnym momencie, funkcjonariusze zauważyli osobowego volkswagena, którego kierowca jechał prawie 100 km/h w obszarze zabudowanym, czyli w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Policjanci wydali polecenie do zatrzymania pojazdu, które zostało całkowicie zlekceważone przez kierowcę. Funkcjonariusze pojechali za osobowym volkswagenem z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi w radiowozie jednak ten, zamiast się zatrzymać przyspieszył jazdę.

Reklama

Pościg za kierowcą, który w pewnym momencie wyłączył światła podczas ucieczki samochodem, zakończył się na jednej z polnych dróg na obrzeżach Niska. Mężczyzna widząc nieustępliwość policjantów, postanowił porzucić pojazd i kontynuować ucieczkę pieszo, jednak został zatrzymany przez funkcjonariusza.

Po wylegitymowaniu mężczyzny i sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 49-latek miał niejeden powód do ucieczki. Nie dość że przekroczył prędkość, to jeszcze kierował samochodem mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie i nie miał prawa wsiadać za kierwonicę z powodu cofniętych uprawnień do kierowania.

49-latka czekają teraz poważne konsekwencje. O jego losie zadecyduje teraz sąd.

Reklama
Poprzedni artykułKopnął bez powodu przechodnia i złamał mu nogę
Następny artykułSokół Łańcut znów przegrywa. Zdecydowały dwa punkty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!