Strona główna RZESZÓW Kopnął bez powodu przechodnia i złamał mu nogę

Kopnął bez powodu przechodnia i złamał mu nogę

0
Reklama

Do zdarzenia doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku, w centrum miasta. 46-letni mieszkaniec Rzeszowa, po wyjściu ze sklepu, został dotkliwie kopnięty w nogę przez nieznanego mu mężczyznę. Agresor, zaatakował go bez żadnego powodu. Obrażenia, jakich doznał pokrzywdzony okazały się bardzo poważne. Mężczyzna wymagał hospitalizacji i trafił do szpitala.Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy przystąpili do ustalania sprawcy.

W poniedziałek, funkcjonariusze zatrzymali 45-latka, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Zatrzymanego przewieźli do komendy. Tam czynności z jego udziałem przeprowadzili policjanci
z komisariatu na śródmieściu. Podejrzany przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Nie podał motywów swojego zachowania, jednak przeprosił za nie pokrzywdzonego.

Reklama

Teraz akta sprawy trafią do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Prokurator nadzorujący postępowanie zadecyduje o wymiarze kary dla sprawcy.

Za przestępstwo spowodowania średniego i lekkiego uszczerbku na zdrowiu, kodeks karny przewiduję karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułWłamywał się do altan na działkach. Wpadł w ręce policji
Następny artykułPijany kierowca stwarzał poważne zagrożenie na drodze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!