Strona główna DĘBICA Włamał się do domu i go okradł. Grozi mu 15 lat

Włamał się do domu i go okradł. Grozi mu 15 lat

0
Reklama

W miniony poniedziałek, dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o włamaniu do domu jednorodzinnego przy ul. Świętosława, w Dębicy.

Policjanci, którzy interweniowali na miejscu zdarzenia, w rozmowie z właścicielem ustalili, że po powrocie do domu, zastał w nim nieznanego mu mężczyznę chcącego opuścić jego mieszkanie z przedmiotami, które zabrał. Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny i przestępca uciekł porzucając swoje łupy. Funkcjonariusze gromadzili materiał dowodowy, który pozwolił im na wytypowanie sprawcy. 42-letni mieszkaniec Dębicy został zatrzymany następnego dnia. Trafił do policyjnego aresztu.

Reklama

Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczona substancja to mefedron.

Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty. W czwartek, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Jak się okazało 42-latek działał w warunkach recydywy, w związku z czym grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!