Strona główna KULTURA Jak zorganizować ślub i wesele?

Jak zorganizować ślub i wesele?

0
Reklama

Wesele to najważniejsza uroczystość w dniu przyszłej Młodej Pary. Jest to wydarzenie, na które czeka się z utęsknieniem, planując je od wielu dni, tygodni, miesięcy. Ciągle zastanawiamy się co można zrobić lepiej. I chociaż pragnienie, by ten dzień już nadszedł jest wielkie to jednak z każdym dniem czuje się narastające emocje pomieszane z radością, ekscytację, strachem. Nie da się jednak patrzeć na ten Wielki Dzień tylko od strony emocjonalnej.

Co przygotować 18 miesięcy przed ślubem?

Przygotowanie ślubu oraz wesela wiąże się z bardzo dużymi kosztami, dlatego pierwszym etapem od jakiego powinna zacząć Para Młoda to oszczędności. Myśl, że tzw. koperty pokryją koszt organizacji całego wesela, jest bardzo mylna i niekiedy idąc tą myślą kończy się to na kredycie tzw. chwilówce.Warto doprowadzić do konfrontacji dwóch rodzin w celu przedstawienia oczekiwań. Jeśli chcecie znaleźć dobrego fotografa – czas zacząć poszukiwania i zarezerwować termin. Wybierzcie i potwierdźcie kandydaturę świadków. Przygotujcie wstępną listę gości, niekiedy liczba gości potrafi zaskoczyć a nawet przerosnąć nasze oczekiwania.

Reklama

Jeżeli Para Młoda nie chce sama organizować ślubu, warto skorzystać z usług popularnych w okolicy lokalów.Kolejnym etapem jest zamówienie zespołu weselnego lub DJ-a. Na długo przed weselem warto zamówić także suknię ślubną, zaproszenia i to co najważniejsze – obrączki ślubne.Obrączki od setek lat to symbol trwałości, wzajemnej miłości i wierności. Obrączki to trwały symbol przypominający o małżeńskim przyrzeczeniu, o najbliższej osobie i o dniu ślubu. Warto, aby kupić obrączki na tyle wcześniej, aby uniknąć pojawiających się problemów z odbiorem, dostawą czy dopasowaniem rozmiaru. Sklepy, takie jak SKLEP POD WIEŻĄ w Leżajsku, oferują Państwu profesjonalne doradztwo w wyborze obrączek ślubnych. Atrakcyjne ceny w połączeniu z możliwością wyboru spośród kilkaset par. Czas oczekiwania to jedyne 7 dni roboczych.

Reklama