Strona główna KOLBUSZOWA Dni Kolbuszowej. Sprawdź program

Dni Kolbuszowej. Sprawdź program

0
Reklama

Czerwiec to miesiąc wielu imprez kulturalnych w plenerze, organizowanych właściwie w każdej gminie. Skoro świętują sąsiedzi to i Kolbuszowianie mają swoje święto.

Dni Miasta przypadają na 10 i 11 czerwca, a więc na nadchodzącą sobotę i niedzielę. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy?

Reklama

W sobotnie popołudnie dzieci i młodzież będą mieć o godzinie 16 do wyboru: spotkanie z aktorką Edytą Jungowską w czytelni Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej lub podziwianie występu artystycznego rówieśników, uczących się tańca przy Miejskim Domu Kultury. Pokaz ten odbędzie się na scenie zlokalizowanej na placu przy basenie, gdzie będą mieć miejsce wszystkie pozostałe wydarzenia.

O godz. 18 rozpocznie się konkurs otwarty „Karaoke znad Nilu”, w którym będą śpiewane m.in. piosenki o miasteczku. Następnie odbędą się koncerty zespołów Beathris i Power Play a po nich zabawa taneczna.

Niedziela to czas na zabawę dzieci z animatorami oraz koncerty. Oprócz lokalnych wokalistek wystąpi zespół Tacy Sami, grający covery piosenek Lady Pank. Wystąpi także Norbi oraz, o godzinie 21, gwiazda weekendu – Piotr Cugowski.

Poprzedni artykułMożna już latać z Rzymu do Rzeszowa
Następny artykułZasłabł na trasie marszu. Z pomocą ruszyli policjanci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!