Strona główna KOLBUSZOWA 3000 zł mandatu za nadmierną prędkość

3000 zł mandatu za nadmierną prędkość

0
Reklama

Mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych zakończyła się interwencja kolbuszowskich policjantów ruchu drogowego. Funkcjonariusze podjęli ją wobec kierującej osobowym oplem. Kobieta, w terenie zabudowanym jechała z prędkością 103 km/h. Mieszkanka powiatu kolbuszowskiego straciła również prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Wczoraj, policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, sprawdzali z jaką prędkością poruszają się kierowcy jadący przez miejscowość Majdan Królewski. Po godzinie 12, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem osobowym marki Opel. Powodem podjęcia interwencji była prędkość. Kobieta w terenie zabudowanym jechała z prędkością 103 km/h, tym samym przekroczyła prędkość o 53 km/h.

Reklama

Za kierownicą siedziała 28 letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego. Za popełnione wykroczenie  została ukarana mandatem karnym w wysokości 3000 zł, a na jej konto wpłynęło 13 punktów karnych. Dodatkowo straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!