Strona główna MIELEC Biznes dla Stali- spotkanie sponsorów i partnerów klubu

Biznes dla Stali- spotkanie sponsorów i partnerów klubu

0
Reklama

25 maja w sali bankietowej Hotelu Iskierka Business&Spa po raz pierwszy odbyło się śniadanie biznesowe pod nazwą „Biznes dla Stali”. Wydarzenie to było ukłonem w stronę wszystkich sponsorów i partnerów FKS Stal Mielec S.A., a także okazją do wymiany kontaktów i inspirujących rozmów biznesowych. Meeting poprowadził Krzysztof Urbański. 

Podczas śniadania klub gościł wielu przedstawicieli mieleckich i okolicznych firm, które wspierają mielecką Stal, a także przedstawicieli władz samorządowych, powiatowych i wojewódzkich. W wydarzeniu„ Biznes dla Stali” udział wzięli, m.in. Pan Paweł Pazdan, Wiceprezydent Miasta Mielca, Pan Stanisław Lonczak, Starosta Powiatu Mieleckiego, Pan Paweł Rabczak, Dyrektor Biura Europosła, Tomasza Poręby (w jego imieniu), Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podkarpackiego, Władysława Ortyla (w jego imieniu).

– Ten sezon dostarczył wielu emocji, dziękujemy, że byliście z nami przez cały czas. Dzisiaj jest to wielki sukces nas wszystkich, że nadal jesteśmy w Ekstraklasie i możemy to razem celebrować – rozpoczął Prezes FKS Stal Mielec, Jacek Klimek. – Jest to dla nas wielka duma, że jesteśmy jednym z 18 klubów w Polsce, które znalazły się w tak istotnym gronie – dodał Jacek Klimek.

– Korzystając z okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy wspierali nas w tych trudnych ostatnio miesiącach. Chociaż wiele osób zwątpiło, wy byliście z nami do końca. Szczególnie dziękuję firmie Enervigo, która poprzez wykupienie pakietu akcji uratowała nasz klub, pozostałym firmom i osobom, które udzieliły nam pożyczek. Bez tych aktywności nie byłoby nas tu dzisiaj, a przede wszystkim – nie byłoby naszego klubu. Dziękuję też europosłowi Tomaszowi Porębie, który zawsze przy nas jest i wspiera, jest motorem napędowym tego klubu i dzięki niemu sponsorem strategicznym jest Grupa PGE, która pozostanie z nami przez najbliższe 3 lata. Najbardziej dziękuję wszystkim pracownikom i współpracownikom, którzy są ze mną w tym klubie i to dzięki nim marka FKS Stal Mielec idzie w górę, klub się rozwija i mamy fajny marketing. Wielkie brawa dla nich, dziś to także ich święto – zakończył Prezes.

– W imieniu posła, Tomasza Poręby chciałbym podziękować za ogromne wsparcie, które państwo okazujecie dla klubu. Jestem przekonany, że pozytywne emocje osób, które są związane ze Stalą Mielec i tradycje sportowe, które są w klubie od lat sprawią, że Stal Mielec powtórzy niebawem swoje historyczne osiągnięcia – mówił Paweł Rabczak, Dyrektor Biura posła, Tomasza Poręby.


– W imieniu władz samorządowych miasta Mielca i całej rady miejskiej chciałbym serdecznie pogratulować Panu Prezesowi, zawodnikom, wszystkim działaczom i pracownikom klubu wyniku sportowego. Chciałbym też podziękować wszystkim zgromadzonym tu państwu. To niezwykle istotne, żeby biznes, a przede wszystkim mielecki biznes wspierał aktywności sportowe w naszym mieście, w tym naszą Stal Mielec. To, ilu państwa pojawiło się dziś na tym wydarzeniu pokazuje jak istotne jest promowanie Mielca także poprzez biznes sportowy – reasumował Paweł Pazdan, Wiceprezydent Miasta Mielca.

– Sport to są przede wszystkim emocje. Nie sztuką jest budować zespół i klub sportowy, kiedy ma się nieograniczone zasoby finansowe. Sztuką jest to co udało się osiągnąć w Mielcu. Oglądaliśmy wspaniałe pojedynki, wspaniałe widowiska. Mieliśmy mnóstwo wzruszeń, a kumulacja tych emocji nastąpiła nie tak dawno, w doliczonym czasie gry ze Śląskiem Wrocław. Te emocje były budowane przez ponad 80 lat. Musimy wszyscy razem zrobić wszystko, aby ta marka w dalszym ciągu promowała nasze miasto – podkreślał Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podkarpackiego, Władysława Ortyla.

– Przede wszystkim gratuluję sukcesu sportowego w imieniu władz Powiatu Mieleckiego. Cieszę się, że małe środowisko, daleko od centrum Polski, pomimo wielu trudności, często niesprawiedliwości, udało się pozostać w Ekstraklasie. Mam nadzieję, że to będą podwaliny do osiągnięcia większych celów w przyszłości – mówił Stanisław Lonczak, Starosta Powiatu Mieleckiego.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułNowe autobusy MKS Rzeszów [foto]
Następny artykułRuszają wojewódzkie finały Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj