Strona główna MIELEC Znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną. Trafił do aresztu

Znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną. Trafił do aresztu

0
Reklama

Trzy miesiące w areszcie spędzi 41-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną. Prowadzone czynności policyjne pozwoliły zebrać materiał dowodowy, który skutkował zastosowaniem wobec sprawcy najsurowszego środka zapobiegawczego.

Zawiadomienie o znęcaniu psychicznym i fizycznym złożyła pod koniec sierpnia, pokrzywdzona 40-letnia kobieta. Z jej relacji wynikało, że mąż od dłuższego czasu stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec niej, grożąc przy tym pozbawieniem życia.

Reklama

41-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jednocześnie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Zjawisko przemocy domowej jest jednym z podstawowych zagrożeń dla rodziny. Jej sprawca, wykorzystując przewagę siły, działa przeciwko innym domownikom, naruszając ich prawa i dobra osobiste, powodując cierpienie i szkody. Bardzo często świadkami, a także ofiarami przemocy, są dzieci. Dlatego tak ważne jest, aby zgłaszać każdy przypadek przemocy domowej. Pamiętajmy, że każdy ma prawo czuć się bezpiecznie. Nie wstydźmy się szukać pomocy. Zareagujmy nim będzie za późno.

Poprzedni artykułZatrzymali rowerzystę, pobili i okradli. Sprawcy już w rękach policji
Następny artykułDwaj Ukraińcy skazani za oszustwa w sprzedaży internetowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!