Strona główna MIELEC Zatrzymali rowerzystę, pobili i okradli. Sprawcy już w rękach policji

Zatrzymali rowerzystę, pobili i okradli. Sprawcy już w rękach policji

0
Reklama

Mieleccy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój, do jakiego doszło w miejscowości Rzemień. Sprawcy zatrzymali jadącego rowerem pokrzywdzonego 19-latka uniemożliwili mu dalszą jazdę i uderzali go pięściami po twarzy i ciele, zabierając z portfela pieniądze. Podejrzanym przedstawiono zarzut rozboju i zastosowano wobec nich środki zapobiegawcze.

Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia br., w miejscowości Rzemień, w gminie Przecław. Pokrzywdzonym był 19-letni mężczyzna, mieszkaniec Rzemienia, który wracał rowerem z Mielca do miejsca zamieszkania. Napastnicy zaatakowali jadącego rowerem mężczyznę, uderzając go pięściami po twarzy i ciele. Używając przemocy zabrali mu portfel z którego wyjęli pieniądze w kwocie 30 zł.

Reklama

Policjanci z mieleckiej komendy ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 37 lat, mieszkańców gminy Przecław, którym przedstawiono zarzuty rozboju. Prokurator zastosował wobec 37-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Natomiast na wniosek prokuratora został skierowany wniosek do Sądu o tymczasowy areszt dla 22-latka, który najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Za przestępstwo rozboju mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułOtwarto kolejne miasteczka ruchu drogowego
Następny artykułZnęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną. Trafił do aresztu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!