Strona główna ROPCZYCE Spodobał mu się ciągnik, więc go ukradł

Spodobał mu się ciągnik, więc go ukradł

0
Reklama

Ropczyccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież ciągnika rolniczego oraz wozu konnego. Ciągnik o wartości 25 tysięcy złotych został odzyskany dzień po zgłoszeniu. 26-latek chcąc zatuszować kradzież, rozebrał go na części i postanowił przemalować. Mieszkaniec powiatu mieleckiego został zatrzymany na gorącym uczynku. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, policjanci z ropczyckiej komendy, otrzymali zgłoszenie o kradzieży ciągnika rolniczego oraz wozu konnego. Pojazd miał zostać skradziony w godzinach nocnych, z posesji pokrzywdzonego. Kryminalni, którzy pracowali nad tą sprawą ustalili miejsce, gdzie prawdopodobnie znajduje się pojazd pochodzący z przestępstwa. Po poczynionych ustaleniach, udali się do jednej z miejscowości powiatu mieleckiego.

Reklama

Okazało się, że sprawcą kradzieży jest 26-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa. Jak ustalono, mężczyzna, przejeżdżając przez nasz powiat, zauważył ciągnik, który mu się spodobał. Kilka dni później, postanowił odwiedzić posesję, na której widział pojazd, aby porozmawiać na jego temat z właścicielem. Jednak kiedy dotarł na miejsce, nikogo nie zastał.

Na posesji znajdował się ciągnik, którym był zainteresowany. Zaciekawiony tym, jak pracuje silnik traktora, odpalił go i nim odjechał. Do ciągnika dopięty był wóz konny. 26-latek dojechał aż do jednej z miejscowości znajdującej się na terenie powiatu mieleckiego. Tam, aby zatuszować kradzież, rozebrał ciągnik na części i postanowił go przemalować. W trakcie, kiedy mężczyzna zmieniał kolor traktora, prace przerwali mu ropczyccy policjanci.

Za kradzież mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!