Strona główna JASŁO Znaleziono zwłoki 25-latka. Trwa wyjaśnianie przyczyn śmierci

Znaleziono zwłoki 25-latka. Trwa wyjaśnianie przyczyn śmierci

0
Reklama

W niedzielę w miejscowości Brzyska znaleziono zwłoki 25-letniego mężczyzny. Prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn zgonu.

W niedzielę, dyżurny jasielskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o znalezieniu w Brzyskach ciała młodego mężczyzny. Zmarłym okazał się 25-letni mieszkaniec gminy Brzyska. Prawdopodobną przyczyną jego śmierci było wychłodzenie. Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich.

Reklama

Policjanci apelują: nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Nie pozostawajmy obojętni na losy tych wszystkich, którym może grozić zamarznięcie. By uratować komuś życie, czasami wystarczy jeden telefon pod nr alarmowy 112, numer alarmowy Straży Miejskiej 986 lub numer infolinii 987. 

987 to bezpłatna całodobowa infolinia działająca przy Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Pod tym numerem można uzyskać informacje m.in. na temat placówek przygotowanych do przyjęcia osób w sezonie jesienno-zimowym oraz zgłosić potrzebę udzielenia pomocy osobie zagrożonej. Wykaz placówek udzielających wsparcia osobom potrzebującym pomocy na terenie Podkarpacia znajduje się na stronach internetowych Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

Poprzedni artykułZawalił się balon nad boiskiem w Mielcu. Komunikat Urzędu Miasta
Następny artykułTo nie były spokojne święta. GOPR podsumował działania w Bieszczadach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!