Strona główna MIELEC Zawalił się balon nad boiskiem w Mielcu. Komunikat Urzędu Miasta

Zawalił się balon nad boiskiem w Mielcu. Komunikat Urzędu Miasta

0
Reklama

W nocy z 23 na 24 grudnia opadło montowane niedawno zadaszenie pełnowymiarowego boiska piłkarskiego na błoniach MOSiR. Do zdarzenia odniósł się dziś w specjalnym komunikacie Urząd Miejski.

We wrześniu na mieleckich błoniach rozpoczął się montaż pierwszego na Podkarpaciu pneumatycznego zadaszenia pełnowymiarowego boiska. W grudniu nastąpiło pompowanie hali pneumatycznej i miał nastąpić odbiór inwestycji.

Zanim to nastąpi, wykonawcy będą zmuszeni naprawić usterki, bowiem napompowany balon opadł w nocy z 23 na 24 grudnia.

Reklama

Jak podaje portal Hej Mielec teren pozostał niezabezpieczony: służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o osobach bezdomnych, które miały kręcić się na terenie budowy i mogły dostać się pod balon, by się ogrzać.

Komunikat Urzędu Miasta w Mielcu:

W związku z sytuacją jaka miała miejsce między 23, a 25 grudnia na terenach rekreacyjnych MOSiR, Urząd Miejski w Mielcu informuje, że inwestycja zadaszenia pneumatycznego nad boiskiem sportowym nie została jeszcze zgłoszona do odbioru przez Wykonawcę (umowny termin zakończenia robót i uzyskania pozwolenia na użytkowanie – 15.12.2021r.). Za wszelkie zdarzenia, działania na terenie budowy odpowiada w dalszym ciągu Wykonawca. Z powodu wad technicznych powłok wewnętrznych Wykonawca planował ich demontaż w celu usunięcia usterek.

W Mielcu funkcjonują dwie mniejsze hale pneumatyczne (typu Orlik) ze sztuczną nawierzchnią.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!