Strona główna MIELEC Zawalił się balon nad boiskiem w Mielcu. Komunikat Urzędu Miasta

Zawalił się balon nad boiskiem w Mielcu. Komunikat Urzędu Miasta

0
Reklama

W nocy z 23 na 24 grudnia opadło montowane niedawno zadaszenie pełnowymiarowego boiska piłkarskiego na błoniach MOSiR. Do zdarzenia odniósł się dziś w specjalnym komunikacie Urząd Miejski.

We wrześniu na mieleckich błoniach rozpoczął się montaż pierwszego na Podkarpaciu pneumatycznego zadaszenia pełnowymiarowego boiska. W grudniu nastąpiło pompowanie hali pneumatycznej i miał nastąpić odbiór inwestycji.

Zanim to nastąpi, wykonawcy będą zmuszeni naprawić usterki, bowiem napompowany balon opadł w nocy z 23 na 24 grudnia.

Reklama

Jak podaje portal Hej Mielec teren pozostał niezabezpieczony: służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o osobach bezdomnych, które miały kręcić się na terenie budowy i mogły dostać się pod balon, by się ogrzać.

Komunikat Urzędu Miasta w Mielcu:

W związku z sytuacją jaka miała miejsce między 23, a 25 grudnia na terenach rekreacyjnych MOSiR, Urząd Miejski w Mielcu informuje, że inwestycja zadaszenia pneumatycznego nad boiskiem sportowym nie została jeszcze zgłoszona do odbioru przez Wykonawcę (umowny termin zakończenia robót i uzyskania pozwolenia na użytkowanie – 15.12.2021r.). Za wszelkie zdarzenia, działania na terenie budowy odpowiada w dalszym ciągu Wykonawca. Z powodu wad technicznych powłok wewnętrznych Wykonawca planował ich demontaż w celu usunięcia usterek.

W Mielcu funkcjonują dwie mniejsze hale pneumatyczne (typu Orlik) ze sztuczną nawierzchnią.

Reklama
Poprzedni artykułW ostatniej chwili pomogli wyziębionemu na mrozie mężczyźnie
Następny artykułZnaleziono zwłoki 25-latka. Trwa wyjaśnianie przyczyn śmierci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj