Strona główna TARNOBRZEG Znacznie przekroczył prędkość. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Znacznie przekroczył prędkość. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

0
Reklama

Uprawnienia do kierowania na najbliższe 3 miesiące stracił 25-letni kierowca renault, który jechał przez miejscowość Zabrnie z prędkością 113 km/h. Wykroczenie zarejestrowali policjanci ruchu drogowego, przy pomocy policyjnego miernika prędkości. Mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, oprócz utraty prawa jazdy, został ukarany mandatem w wysokości 2 tys zł i 14 punktami karnymi.

Jazda z dużą prędkością, to zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, dlatego też policjanci z grupy SPEED systematycznie patrolują drogi powiatu tarnobrzeskiego, reagując na wykroczenia, które mogą przyczynić się do powstania poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.

Reklama

Wczoraj przed godz. 11, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 25-letniego kierowcę renault, który w miejscowości Zabrnie, jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 113 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 63 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, 25-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych oraz 14 punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu. Bądźmy odpowiedzialnymi kierowcami.

Reklama
Poprzedni artykułKradł prąd elektryczny i ogrzewał nim dom. Czeka go kara
Następny artykułTrzeźwy poranek w regionie. Wyeliminowano kierowców na podwójnym gazie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!