Strona główna WIADOMOŚCI Gaz do dechy i poważne konsekwencje dla kierowców

Gaz do dechy i poważne konsekwencje dla kierowców

0
Reklama

Wielu tragicznych zdarzeń, które mają miejsce na drodze, udałoby się uniknąć, gdyby każdy kierujący, przestrzegał określonych limitów prędkości. Niestety, wciąż zdarzają się kierowcy, którzy świadomie łamią przepisy. Konsekwencje z jakimi muszą się liczyć to m.in. strata prawa jazdy na trzy miesiące.

Od poniedziałku do środy policjanci ruchu drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji z Rzeszowa zatrzymali 12 kierowców, którzy nie zastosowali się do ograniczeń prędkości. Wśród rekordzistów był min. kierujący hyundaiem. 57-latek został zatrzymany w środę, przed godz. 18, w Radomyślu Wielkim, w powiecie mieleckim. Kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 km/h.

Reklama

Kolejnym, który stracił prawo jazdy na trzy miesiące jest 29-latek, kierujący motocyklem. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej we wtorek, po godz. 18, w Łączkach Brzeskich, w powiecie mieleckim. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h, miał na liczniku 107 km/h.

Uprawnienia do kierowania stracił także kierujący audi. Tego samego dnia, około godz. wcześniej, w Woli Ocieckiej, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, 34-latek, przekroczył prędkość o 60 km/h.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.
 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!