Strona główna NISKO Straciła panowanie i wjechała w drzewo. Są poszkodowani

Straciła panowanie i wjechała w drzewo. Są poszkodowani

0
Reklama

Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj przed godz. 19, w miejscowości Szwedy. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca quadem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń, 18-letnia kierująca oraz jej 17-letni pasażer, zostali przetransportowani do szpitala.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem quada w miejscowości Szwedy.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia drogowego wynika, że 18-letnia kierująca quadem jadąc drogą w miejscowowści Szwedy w gm. Jarocin, straciła panowanie nad pojazdem, po czym zjechała z jezdni uderzając w przydrożne drzewo.

W wyniku doznanych obrażeń, kierująca oraz jej 17-letni pasażer, zostali przetransportowani do szpitala. Kierująca czterokołowcem była trzeźwa. W celu ustalenia stanu trzeźwości u pasażera, została pobrana od niego krew do badań.

Policjanci apelują o rozwagę oraz ostrożność na drodze, szczególnie w trakcie powrotów z weekendu majowego. Zachowajmy szczególną ostrożność i pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od nas samych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!