Strona główna WIADOMOŚCI Walczy z chorobą, która sieje spustoszenie. Pomóżmy

Walczy z chorobą, która sieje spustoszenie. Pomóżmy

0
Reklama

Grzegorz choruje na stwardnienie rozsiane, które powoduje spustoszenie w jego organizmie. Z prośbą o nagłośnienie zrzutki odezwał się do nas Tomasz Friedlander:

„Każdego dnia myśli, kiedy zasiądzie na takim wózku. Z braku pieniędzy na leczenie wpadł w depresję. Choroba ta położyła się cieniem na całej rodzinie. Matka wpadła w głęboką depresję, z ogromnym cierpieniem i bólem serca każdego dnia patrzy na syna, sama jest chora, niepełnosprawna, na zasiłku przedemerytalnym. Grześ, bo tak mu na imię, czasem w sercu młodego człowieka pojawia się nadzieja, że może jakiś cud sprawi, że znajdzie gdzieś pomoc. Jednak wstyd i honor nie pozwala mu prosić o pomoc. Historia choroby.

Reklama

Od ponad 10 lat choruje na Stwardnienie Rozsiane. Choroba poczyniła straszne spustoszenie w jego organizmie. Ubytek pola widzenia, otwór w siatkówce, wieloogniskowe demielinizacyjne uszkodzenie mózgu, objaw Rossolimo I Stopotrząs, gorsze pole widzenia, stan po operacji kręgosłupa. Częsta rwa kulszowa, wypadanie dysku, uszkodzenie korzeni nerwów rdzeniowych. To jeszcze nie wszystko. Leczony w Rzeszowie i w Warszawie. Bez efektu. W 2019 otrzymał na próbę olej konopny CBD. SZOK. Po pięciu dniach stosowania ustało drżenie mięśni, później przestała boleć głowa. Znajomi zorganizowali zbiórkę na kilka sztuk tego oleju z konopii. Stan zdrowa delikatnie się zaczął poprawiać. Kolejne badania nie wykazały dalszych uszkodzeń. Znowu znajomi zadziałali, szukali gdzie można zdobyć jakieś pieniądze, żeby ratować tego młodego fajnego człowieka. Podpowiedzieli , żeby złożył wniosek na leczenie do Fundacji Orlen. Otrzymał pomoc, która starczyła na półtora roku leczenia. Ale ten czas już minął, potrzebuje dalszego wspierania i obrony przed tą straszną chorobą, gorszą niż nowotwór. Bo przy stwardnieniu umierasz powoli, latami, w pełni świadomy, a stopniowo choroba odbiera wszystko. Stopniowo wysiadają wszystkie organy, ale mózg pracuje i wiesz co się z tobą dzieje.

Cena tych produktów jest bardzo wysoka i potrzeba stosować kilka naraz, żeby był efekt. Żeby utrzymać taki stan jak obecnie i nie dopuścić do dalszych negatywnych zmian potrzeba ok 9300 co zabezpieczy go na kilka miesięcy….”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!