Strona główna JAROSŁAW Zaginęła 12-letnia Wiktoria. Policja rozpoczęła poszukiwania

Zaginęła 12-letnia Wiktoria. Policja rozpoczęła poszukiwania

0
Reklama

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionej Wiktorii Stefanowskiej. 12-letnia mieszkanka Czelatyc w czwartek, 20 lutego br. około godz. 15.30 wyszła z domu swojej cioci, zamieszkałej w Czelatycach. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem 12-letniej Wiktorii Stefanowskiej, mieszkanki Czelatyc. 20 lutego, około godz. 15.30 dziewczynka wyszła z domu swojej cioci zamieszkałej w Czelatycach i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie skontaktowała się też z rodziną.Rysopis poszukiwanej: wzrost 155 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemny brąz, długie, proste, oczy niebieskie, twarz owalna. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę zieloną – moro z różowym kapturem obszytym futerkiem, spodnie dresowe czarne, granatowe buty sportowe, granatowa czapka.

Wszystkie osoby,które  posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu dziewczynki proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu pod nr tel. 16 6240310 albo najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Reklama