Strona główna WIADOMOŚCI Wiktoria ofiara nożownika ze Stalowej Woli potrzebuje pomocy

Wiktoria ofiara nożownika ze Stalowej Woli potrzebuje pomocy

0
Reklama

Wiktoria Widak, 19-latka ze Stalowej Woli, potrzebuje pomocy po tym, jak została ranna podczas napadu nożownika w jednej z lokalnych galerii handlowych.


Hej. Mam na imię Wiktoria i jestem ofiarą nożownika ze Stalowej Woli, który atakował w galerii handlowej – pisze ofiara agresora na portalu zrzutka.pl.
Dziewczyna na stronie opisuje, co stało się po ataku w centrum handlowym. Została zaatakowana od tyłu, w plecy. Przewieziona do szpitala od razu była operowana, miała silny krwotok. Lekarze powiedzieli jej, że cudem przeżyła. Miała przebite płuco, ale wraca do zdrowia. Największym problemem jest uszkodzony rdzeń kręgowy, przez który dziewczyna nie może się poruszać.

Na dzień dzisiejszy mogę ruszać jedną nogą, której nie czuję, a w drugiej nodze nie mam ruchu, ale mam przeczulicę. Obecnie przebywam w specjalistycznym szpitalu w Warszawie- pisze dalej Wiktoria.

Aby nastolatka mogła wrócić do zdrowia, potrzebna jest fachowa opieka i kosztowna rehabilitacja.  Lekarze pocieszają ją, że rdzeń nie został przerwany, więc jest szansa na poprawę stanu zdrowia.
Dzień pobytu w specjalistycznym ośrodku to koszt 400 zł. Dziewczyna prosi o wsparcie, ponieważ nie jest w stanie pokryć całości kosztów swojego leczenia.
Empatia Polaków jest mocno zauważalna. Apel dziewczyny nie przechodzi bez echa.
Trzymamy kciuki i życzymy powrotu do zdrowia!
 
źr.: zrzutka.pl

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułGrzegorz Braun w Rzeszowie. Projekcja nowego filmu
Następny artykułCzeka nas droższe Boże Narodzenie