Strona główna KULTURA Stalowa Wola: Spotkanie z Superbohaterami w VIVO!

Stalowa Wola: Spotkanie z Superbohaterami w VIVO!

0
Reklama

Dotychczas Superbohaterów można było oglądać głównie na szklanych ekranach bądź na łamach komiksów. Wszystko zmieni się 11 lutego! Tego dnia w VIVO! Stalowa Wola pojawią się postacie o nadludzkich umiejętnościach: Hulk, Spider-Man, Thor, Wonder Woman, Batman, Kapitan Ameryka oraz Iron Man.


W dniach 11-26 lutego wszyscy chętni będą mieli szansę stanąć oko w oko z kultowymi bohaterami z wielkich ekranów i oldschoolowych wydań komiksów. W VIVO! Stalowa Wola na fanów klasycznych Marvelowskich produkcji i nie tylko czekać będą Hulk, Spider-Man, Thor, Wonder Woman, Batman, Kapitan Ameryka oraz Iron Man w rzeczywistych rozmiarach. Ekspozycja plastycznych postaci Superbohaterów umożliwi widzowi bezpośredni kontakt i osobiste wykonanie pamiątkowego zdjęcia aż na siedmiu zaaranżowanych na tę okazję wyspach. Dodatkowo uruchomione zostaną trzy punkty interaktywne –  kioski informacyjne.
Spotkanie z Superbohaterami będzie również doskonałym pomysłem na zorganizowanie wolnego czasu najmłodszym, którzy już wkrótce rozpoczynają ferie zimowe w województwie podkarpackim. Instalację prezentującą Superbohaterów, znanych szerokiej publiczności z wielu produkcji filmowych i starszych wydań komiksów, podziwiać będzie można w poszczególnych lokalizacjach na pasażu, w godzinach otwarcia centrum. Wydarzenie jest bezpłatne.
 

Reklama
Poprzedni artykułKrosno: Rekordowa frekwencja na Gali Sportu Samochodowego
Następny artykułŁańcut: Nowi żołnierze WOT złożą ślubowanie w Łańcucie