Strona główna STALOWA WOLA Jest areszt dla sprawcy kradzieży z rozbojem

Jest areszt dla sprawcy kradzieży z rozbojem

0
Reklama

W czwartek, po godzinie 19 dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z marketów przy ul. Okulickiego doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami.

Na miejscu ustalono, że ochroniarz sklepu zareagował, gdy 30-letni mieszkaniec Stalowej Woli chciał opuścić sklep z alkoholem, za który nie zapłacił. Wówczas klient zaczął się z nim szarpać i uderzać go. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, a następnie osadzony w policyjnym areszcie.

Reklama

Podczas czynności ujawniono przy nim susz roślinny i biały proszek. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i metaamfetamina.

W wyniku przeszukania miejsca zamieszkania 30-latka, policjanci zabezpieczyli jeszcze 90 g białej sproszkowanej substancji, wstępne badania wskazały, że jest to mefedron.

Mężczyzna usłyszał dwa prokuratorskie zarzuty – kradzieży rozbójniczej i posiadania narkotyków.

W sobotę sąd zastosował wobec mieszkańca Stalowej Woli środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie narkotyków do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!