Strona główna KROSNO Krosno: Rekordowa frekwencja na Gali Sportu Samochodowego

Krosno: Rekordowa frekwencja na Gali Sportu Samochodowego

0
Reklama

W dniu 1.02.019 w Hotelu Nafta Krosno odbyła się uroczysta Gala Sportu Samochodowego, zorganizowana przez Automobilklub Małopolski Krosno. Podsumowano na niej dotychczasowe osiągnięcia klubu, a także nagrodzono zasłużonych sportowców, działaczy, sponsorów oraz partnerów.

Tegoroczna gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział niemal 190 osób, w tym władze Miasta Krosna oraz Włodarze Gmin, z którymi współpracujemy przy organizacji imprez sportowych, a także Prezes Zarządu Okręgu PZM w Rzeszowie, Prezesi zaprzyjaźnionych Automobilklubów: Bieckiego, Rzeszowskiego, Stomil Dębica, Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, grupa partnerów ze Słowacji, utytułowani sportowcy Automobilklubu Małopoplskiego Krosno, m.in. reprezentanci Polski na Hill Climb Masters we Włoszech (nieoficjalne Mistrzostwa Świata), oraz działacze, partnerzy, sponsorzy i kibice.
W części oficjalnej były prezes klubu Wiesław Dymiński wraz z aktualnym prezesem Robertem Szelc, przestawili dorobek zawodników i podsumowali działania zrealizowane w sezonie 2018. Wręczono także specjalne wyróżnienia i nagrody dla sportowców i działaczy, a także podziękowania dla partnerów i sponsorów Automobilklubu Małopolskiego Krosno. Ponadto przedstawiony został bogaty program działań na rok 2019. Po oficjalnej prezentacji wszyscy w wyśmienitych humorach i szampańskiej atmosferze bawili się podczas balu karnawałowego do białego rana.
Więcej informacji o gali, a także pełna fotorelacja z wydarzenia dostępna jest na: http://automalop.pl/.

Reklama