Strona główna STALOWA WOLA Znęcał się nad żoną. Trafił do aresztu

Znęcał się nad żoną. Trafił do aresztu

0
Reklama

W weekend stalowowolscy policjanci interweniowali w związku z nierzeźwym, awanturującym się w miejscu zamieszkania 42-latkiem. Mężczyzna miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został wówczas doprowadzony do komendy w celu wytrzeźwienia.

W toku podjętych czynności ustalono, że 42-letni mieszkaniec Stalowej Woli stosuje przemoc wobec swojej żony. Policjanci zastosowali wobec niego nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. W poniedziałek stróże prawa skontrolowali stan bezpieczeństwa rodziny, wówczas okazało się, że mężczyzna naruszał zastosowany wobec niego zakaz, ponadto kierował w stosunku do żony groźby i naruszył jej nietykalność. Policjanci ustalili miejsce przebywania 42-latka i zatrzymali go.

Reklama

W środę mężczyzna usłyszał zarzuty m.in. znęcania się nad żoną i kierowania w stosunku do niej gróźb karalnych. W przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec 42-latka tymczasowego aresztu. Wczoraj sąd przychyli się do tego wniosku. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!