Strona główna KOLBUSZOWA Sprawca pożaru w Nowej Wsi trafił w ręce policji

Sprawca pożaru w Nowej Wsi trafił w ręce policji

0
Reklama

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna usłyszał dziś m.in. zarzut sprowadzenia pożaru, do którego doszło w ubiegłym tygodniu w Nowej Wsi. 21-latek przyznał się do przestępstwa i złożył wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.

Kolbuszowscy policjanci pracowali nad ustaleniem okoliczności pożaru, do którego doszło w ubiegłym tygodniu w Nowej Wsi. W wyniku zdarzenia spłonęły m.in. budynki gospodarcze wraz z znajdującymi się w nich sprzętami. Niestety śmierć poniosły również znajdujące się w stajni zwierzęta gospodarskie – cztery krowy, około trzydziestu kur i dwa króliki.

Reklama

Na miejscu pożaru przeprowadzono oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa, które wstępnie wykluczyły samoistne przyczyny jego powstania. Nad ustaleniem przyczyn i okoliczności zdarzenia pracowali funkcjonariusze z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej jednostki.

Policjanci ustalili, że związek z pożarem może mieć 21-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna został wczoraj wieczorem zatrzymany. Po wykonaniu niezbędnych czynności usłyszał dziś zarzuty m.in. sprowadzenia pożaru, a także przestępstwa z ustawy o ochronie zwierząt dotyczącego zabijania zwierząt ze szczególnym okrucieństwem. 21-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kolbuszowej.

Reklama
Poprzedni artykułNietrzeźwa babcia przewoziła kilkuletnie wnuczki
Następny artykuł5-latek potrącony przez auto na przejściu. Przechodził przez pasy z matką

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!